Komentátor Kamberský přiznal, že finančně podpoří Drahoše

08.04.2017 12:16

Když si prohlédneme novinové a časopisecké texty, tak můžeme říci: v pražských redakcích nepanuje nad kandidaturou pana profesora Drahoše žádné velké nadšení, píše v rubrice Chlívek dnešních Lidových novin jejich komentátor Petr Kamberský.

Komentátor Kamberský přiznal, že finančně podpoří Drahoše
Foto: jiridrahos.cz
Popisek: Jiří Drahoš

Přiznává, že i on o Drahošovi psal několikrát velmi skepticky: „Kdyby hlavu státu volili poslanci a senátoři... Kdyby chtěli odbržděného politika nahradit uhlazeným akademikem... Kdyby byly v Dolní Lhotě ryby, Jiří Drahoš by byl ideální kandidát. Ale proč by jej lidé volili, když jej mnozí vůbec neznají?“ Místy byl ještě příkřejší: „Místo připraveného projevu improvizuje. Místo do publika se dívá kamsi k zemi, jako by u špiček svých bot hledal nějaké nové molekuly...“ Přesto Kamberský pošle „nějakou tu pětku“ na kandidátův transparentní účet.

Komentátor přiznává, „takřka všichni zkušení a světa znalí“ mu to rozmlouvali. Novinář přeci musí budit zdání holé nezaujatosti, iluzi nezávislosti a umanuté beznázorovosti. Někteří Kamberského kolegové dokonce kvůli své práci rezignují na základní právo chodit k volbám.

Závěrem Kamberský píše, že i nadále se bude snažit být ke všem kandidátům stejně kritický. „Ale kvůli tátovi pošlu jednomu z nich nějakou tu pětku,“ dodal.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…