Komisař Timmermans promluvil o Babišovi: Vycházeli jsme spolu. A najednou na mě zaútočil

23.02.2020 17:48 | Zprávy

Frans Timmermans byl jedním z kandidátů na předsedu Evropské komise. Jenže jen do chvíle, než jeho kandidaturu zablokovaly Polsko, Maďarsko a Česko. Timmermans podle svých vlastních slov nepochopil, proč na něj Babiš útočil. Jen krátce před tím atakem spolu prý jednali a všechno probíhalo v přátelské atmosféře a v poklidu.

Komisař Timmermans promluvil o Babišovi: Vycházeli jsme spolu. A najednou na mě zaútočil
Foto: Repro Youtube
Popisek: Bývalý místopředseda Evropské komise Frans Timmermans

V bývalé Komisi Jeana-Clauda Junckera měl Frans Timmermans na starosti dohled nad dodržováním zásad právního státu. Momentálně jeho roli do značné míry převzala česká eurokomisařka Věra Jourová. U Polska a Maďarska prý Timmermans chápal, proč je terčem kritiky. I on kritizoval tamní vlády za jejich nakládání s demokratickými institucemi.

Ale  proč se do něj pustil i Andrej Babiš (ANO), prý Timmermans nepochopil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

Dostupné bydlení

Když je pro vás takovou prioritou, proč jste to víc neřešili už teď? Nebo podle vás jste udělali maximum a to, že není bydlení nebo je pro většinu lidí nedostupné je výsledek? Já už mám dojem, že vy politici o dostupném bydlení jen mluvíte a problém narůstá!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pozvali Konečnou, pozvali Rajchla. A pak začalo na ČT peklo

11:33 Pozvali Konečnou, pozvali Rajchla. A pak začalo na ČT peklo

„Opravdu tady někdo chce rozpoutat válku s jadernou velmocí? Jsme normální? Je naším cílem mír, nebo…