Komplot Hanči, Tonči a teroristů. Vylákali z nás stamiliony. Promlouvá doktor Miroslav Sládek

10.02.2016 15:32

K zaplacenému výkupnému Českou republikou únoscům Hany Humpálové a Antonie Chrástecké, které dnes potvrdil prezident Miloš Zeman, se vyjádřil i bývalý předseda republikánů Miroslav Sládek. Video se svým příspěvkem zveřejnil na Facebooku.

Komplot Hanči, Tonči a teroristů. Vylákali z nás stamiliony. Promlouvá doktor Miroslav Sládek
Foto: Daniela Černá
Popisek: Miroslav Sládek

„V těchto dnech se řeší problém dvou unesených dívek a šesti milionů dolarů, které za ně Česká republika zaplatila. Vím, že únos dítěte je tragédií pro rodiny, které zažívají obrovská muka. Ale na druhou stranu nikdo z vás nepoučil ty děti, že jsou místa, kam se nejezdí, protože jsou nebezpečná? To si myslím, že tady mají rodiny rezervy, a vyzval bych všechny rodiny, aby se i tady tomu věnovaly,“ uvádí Sládek.

PhDr. Miroslav Sládek

  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci

Dále se však také ptá na to, jak ty dvě dívenky s tím výkupným vlastně naložily, nebo proč se to výkupné platilo. „Vždyť ony konvertovaly k islámu a jedna z nich se dokonce pokusila vrátit zpátky,“ poznamenal.

„Nebylo to celé vlastně komplotem, jak z České republiky vylákat miliony dolarů na činnost teroristů? A nebude se to opakovat, když s teroristy vyjednáváme? S teroristy se nevyjednává. Na to jsou speciální síly, které mají osvobodit rukojmí a zajmout nebo postřílet únosce. Tak by se to vždycky mělo dělat,“ dodal.

Závěrem vyzval posluchače, že pokud chtějí jejich děti adrenalin, je lepší jim doporučit bungee jumping než je pustit do takových zemí, kde nemáme co pohledávat. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie

22:08 Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie

REPORTÁŽ Před srbským velvyslanectvím se připomínalo již devatenácté výročí událostí, které značně r…