Komunistka Vostrá ostře Haškovi: Starejte se o sebe a dodržujte program

12. 3. 2012 12:16

Sociálnědemokratický hejtman Michal Hašek tvrdí, že jeho strana bude bedlivě sledovat schopnost sebereflexe KSČM. To nadzdvihlo ze židle Miloslavu Vostrou. ČSSD není náš velký bratr, říká Vostrá.

Komunistka Vostrá ostře Haškovi: Starejte se o sebe a dodržujte program
Foto: KSČM
Popisek: Miloslava Vostrá

Podle Vostré je jen zbožné přání Michala Haška, že nad aristokratickými domy v Praze bude vlát oranžová šála, protože o úspěchu Roberta Fica si ČSSD může nechat pouze zdát.

Vostrá tedy nechápe Haškovo prohlášení, že ČSSD bude paralelně s předvolebním bojem sledovat schopnost sebereflexe KSČM. „ČSSD není náš velký bratr. Doufám, že sledovat nás chtějí jen jako stranu, která sociální demokraty nutí dodržovat levicový program alespoň částečně,“ posmívá se Haškovi Vostrá.

Celý komentář M. Vostré ZDE

Pokud by totiž KSČM nenutila ČSSD dodržovat levicový program, tak by podle Vostré sociální demokraté již dávno privatizovali nemocnice v krajích a zaváděli poplatky i za převoz sanitkou.

Pak Vostrou ještě napadá jiný způsob, jak by mohla chtít ČSSD komunisty sledovat. „V souvislosti s procesem s Věcmi veřejnými mě napadá, jestli statutární místopředseda ČSSD nechce zapnout nějaké nahrávací zařízení a sledovat nás.“

Vostrá by se prý však nebála ani této varianty. „To dělala už BIS a naposledy i vláda Petra Nečase zjistila, že nás nemá proč zakázat, protože jsme standardní demokratická strana,“ upozorňuje komunistická poslankyně.

A vzkazuje Michalu Haškovi: „Možná by to, že my zákon neporušujeme, měli pochopit sociální demokraté ozdobení kauzami jako je Mostecká uhelná či plzeňská Škodovka. Standardní politická strana nejsme jen v tom, že jako ČSSD za sebou nemáme zpronevěry majetku českých občanů.“
 

{relatedarticles title="Psali jsme:" tag="zákaz KSČM" count=&

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pal

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ropa, islám, USA. Martin Koller shrnuje vše, co potřebujete vědět o Íránu, který dnes řeší celý svět

20:26 Ropa, islám, USA. Martin Koller shrnuje vše, co potřebujete vědět o Íránu, který dnes řeší celý svět

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA K otázce, zda je Írán nebezpečný, je nutné přistupovat z více pohled…