Končíš, Kalousku, příště už ve Sněmovně nebudeš. Triumfální výsměch Martina Komárka po hlasování o EET

10.02.2016 21:10

Poslanec Andreje Babiše Martin Komárek (ANO) se osobitým způsobem zaradoval ze schválení elektronické evidence tržeb. Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek byl prý znásilněn, ale nejde prý ani tak o sexuální příměry, jako spíše o to, že vzpírat se elektronické evidenci tržeb je pitomost a Kalousek za ni zaplatí tím, že po příštích volbách už ve Sněmovně nebude.

Končíš, Kalousku, příště už ve Sněmovně nebudeš. Triumfální výsměch Martina Komárka po hlasování o EET
Foto: Daniela Černá
Popisek: Poslanec Martin Komárek v Ostravě.

„Miroslav Kalousek se svíjí: prý byl znásilněn a bolí ho to. Samozřejmě jen obrazně. Sněmovna zastavila po desítkách hodin diskusi a odhlasovala zákon o elektronické evidenci tržeb. Udělala dobře,“ napsal Martin Komárek na sociální síti Facebook.

Narážel tím na slova Miroslava Kalouska, že stávající koalice v podstatě znásilnila demokratickou diskusi, ohýbá zákon a demokratickým stranám, které sedí v koalici s Agrofertem Andreje Babiše, se to může vrátit. V tuto chvíli totiž postupují jako strany nedemokratické. Schválily elektronickou evidenci tržeb, která poslouží především Babišovu podnikání, ale ne lidem této země.

Ve skutečnosti to podle Komárka bylo tak, že menšina tyranizovala většinu a znemožňovala jí vládnout. Menšina prý většinu dokonce urážela. Kalousek se podle poslance za hnutí ANO choval jako aktivisté, kteří nosí od oblasti ohrožené žáby, čímž znemožňují stavbu dálnice a nedovolují tím městu dýchat a rozvíjet se.

Připomnělo mu to i jiné aktivisty. „Představme si, že do místa postiženého povodní pošleme vlak s potravinovou pomocí. Na koleje se však vrhnou aktivisté. Potraviny obsahují ‚éčka‘ a mohly by hladovějícím uškodit!‘ napsal.

Obstrukce jsou podle poslance legitimním nástrojem opozice. Měl prý pochopení pro ČSSD, která se bránila prosazení církevních restitucí většinou jednoho hlasu. Ale zákon o elektronické evidenci tržeb je jen technický zákon a bránit jeho přijetí považuje poslanec za pitomost. „A jak známo, pitomost je v politice horší, než zločin. Za svou pitomost ponese Kalousek trest. V příští sněmovně už nebude," uzavřel politik.

Andrej Babiš

  • ANO 2011
  • Premiér v demisi
  • předseda vlády

Martin Komárek doslova napsal:

Obstrukce proti EET byla pitomost, Kalousku.

Miroslav Kalousek se svíjí: prý byl znásilněn a bolí ho to. Samozřejmě jen obrazně. Sněmovna zastavila po desítkách hodin diskusi a odhlasovala zákon o elektronické evidenci tržeb. Udělala dobře.
Kalouskovy sexuální příměry nechám Kalouskovi. Menšina neznásilňovala, ale tyranizovala, urážela a poškozovala většinu.
Představme si, že do místa postiženého povodní pošleme vlak s potravinovou pomocí. Na koleje se však vrhnou aktivisté. Potraviny obsahují „éčka“ a mohly by hladovějícím uškodit! Nebo žabičkáři, kteří nosí pod rouškou tmy ohrožené druhy, aby zabránili stavbě dálnice, která umožní městu dýchat a zemi získat prosperitu.
Přesně tak se choval Kalousek a spol.
Obstrukce je krajní prostředek opozice, pokud chce zabránit přijetí zákona, který je zásadně proti jejímu světonázoru. Chápu sociální demokracii, která obstruovala proti Kalouskovi, který prosazoval většinou jednoho hlasu církevní restituce.
Obstruovat proti technickému zákonu, jakým je zákon o EET je ale pitomost. A jak známo, pitomost je v politice horší, než zločin.
Za svou pitomost ponese Kalousek trest. V příští sněmovně už nebude.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš přirovnal Ester Ledeckou k Zátopkovi a Čáslavské. Demonstranti z Václaváku puknou vzteky, až si toto přečtou

19:51 Babiš přirovnal Ester Ledeckou k Zátopkovi a Čáslavské. Demonstranti z Václaváku puknou vzteky, až si toto přečtou

I přestože všechna média informují o demonstraci na Václaváku, jejímž terčem byl i šéf hnutí ANO And…