Konečná: Nejste miliardář či tunelář? Volte Josefa Skálu na Hrad

02.02.2022 12:51 | Zprávy

Předsedkyně KSČM Kateřina Konečná je přesvědčená, že někdejší komunistický místopředseda Josef Skála je nejlepší volbou v budoucí prezidentské volbě. „Zkuste jej porovnat s tím, co se zatím v prezidentském klání nabízí. Pak vám jednoznačně – nejste-li miliardář nebo tunelář – musí vyjít jako nejlepší volba,“ má jasno Konečná.

Konečná: Nejste miliardář či tunelář? Volte Josefa Skálu na Hrad
Foto: Hans Štembera
Popisek: Josef Skála

Konečná na středeční ráno slibovala velké oznámení, kterým se ukázala být nominace Josefa Skály na prezidenta za KSČM. „Než jej necháte onálepkovat různými novináři a samozvanými komentátory, zkuste jej porovnat s tím, co se zatím v prezidentském klání nabízí. Pak vám jednoznačně – nejste-li miliardář nebo tunelář – musí vyjít jako nejlepší volba,“ napsala Konečná ParlamentnímListům.cz s tím, že více informací bude zveřejněno ve čtvrtek 10. února na tiskové konferenci.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jma

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Jak přesně plánujete řešit financování ubytovaní v domovech pro seniory?

Je nebo není pravda, že by si to museli hradit ze svého i třeba za cenu toho, že by museli rozprodat svůj majetek? A pokud ano, co by se stalo, kdyby třeba svůj byt či dům darovali někomu v rodině, což je podle mě správné a dost to řeší i problém s bydlením? Nevytloukáte klín klínem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drastická pokuta od EU Muskovi s absurdním zdůvodněním. A komisařka hrozí dalšími kroky

18:59 Drastická pokuta od EU Muskovi s absurdním zdůvodněním. A komisařka hrozí dalšími kroky

Zdůvodnění drastické pokuty od Evropské komise pro sociální síť X podnikatele Elona Muska považuje ř…