Korektní dobros*ři. Jsme pro ně lůza nad hrobem. Jiný názor nesnesou, potlačují. Kdo rozděluje národ? ptá se Ivan Vyskočil. „Džamilu“ už nevydýchal

17.10.2021 7:58 | Komentář
autor: David Hora

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Je to ubohé Pyrrhovo vítězství,“ říká k výsledkům voleb herec Ivan Vyskočil. To, že vypadla z Poslanecké sněmovny levice, není podle něj důvod k nadšení. Zmínil „kyselý ksicht náčelníka Pirátů“ i „sluníčkové, havloidní nadšence, pravdoláskaře nebo korektní dobrosery“. Nevynechal ani „plamenný projev“ předsedkyně TOP 09. Nešetřil ty, kteří se, kulantně řečeno, necitlivě vyjadřují v souvislosti se zdravotním stavem prezidenta, opřel se zejména do Džamily Stehlíkové, své řekl i ke kolegům z branže. Přes ParlamentníListy.cz pak poslal vzkaz prezidentu Zemanovi.

Korektní dobros*ři. Jsme pro ně lůza nad hrobem. Jiný názor nesnesou, potlačují. Kdo rozděluje národ? ptá se Ivan Vyskočil. „Džamilu“ už nevydýchal
Foto: Repro Youtube
Popisek: Herec Ivan Vyskočil

„A máme po volbách. Na jedné straně je dobře, že už ten blázinec skončil, na straně druhé v hlavě každého z nás vyvstává otázka, co ta propagovaná a medii tlačená ‚změna‘ přinese. Já se obávám, že na ty plakáty ‚změna‘ zapomněli politici připsat – k horšímu!“ říká na úvod Nedělního rána Ivan Vyskočil.

Já si odsednout nehodlal… A sluníčkoví, havloidní, demoblokoví nadšenci...

„Před volbami jsem byl pozván do TV Prima do pořadu Co Čech to politik. Tam jsem vyslovil, že vlastně pro mne je výběr z volitelných stran pouze ANO, SPD, KSČM a snad Trikolóra. Se mnou se zúčastnili Dan Hůlka a Heidi Janků. Všichni se známe a přátelíme se jako kolegové. Heidi, která preferovala koalici Spolu, v nadsázce po mém prohlášení řekla, že snad aby si raději odsedla. Bylo to samozřejmě v humorné a přátelské nadsázce, nicméně určitý vypovídací rys, nejspíše ani nechtěný, to mělo,“ zamýšlí se.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

4:46 „Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

Jak to dopadá, když se má omluvit za nepravdivé nařčení neziskovka vedená Václavem Moravcem? Takovou…