„Podařilo se nám zajistit 200 milionů na financování sociální práce na obcích, 166 milionů pro ohrožené děti na obcích a 81 milionů pro výpadek v sociálních službách v rámci tzv. nadregionálních sociálních služeb, jedná se zejména o pomoc lidem s autismem a roztroušenou sklerózou,“ uvedla Maláčová předtím, než spolu se Schillerovou budou o dohodě informovat Sněmovnu.
Mračková Vildumetzová dohodu uvítala. Doufá, že miliarda na platy bude v co nejkratší době administrativně vyřízena. „Jsem ráda, že ministryně práce a sociálních věcí přislíbila, že krajům pomůže z hlediska podání žádostí a hodnocení žádostí,“ řekla k evropským fondům. V jednotlivých regionech podle ní dotační projekty končí a chybějící peníze bude třeba nahradit.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Podvody s dávkami
Vy fakt věříte tomu, že se u nás s dávkami nepodvádí? Že to nedělá řada občanů ČR? Že je nezneužívá? Spíš než komentovat, že se to děje, nemyslíte, že by bylo přínosnější, kdybyste přišel s tím, jak tomu zamezit? Víte to?
Další články z rubriky
7:33 Během Trumpova projevu se děly věci, které by radši neviděl
Prezident USA Donald Trump přednesl Projev o stavu Unie. Šlo o vůbec nejdelší projev tohoto typu v h…
- 13:31 „Myslela jsem, že válka na Ukrajině už skončila!“ Ptali jsme se mezi Čechy
- 10:48 To mi nevnutíte. Český veterán se ohradil při výročí války na Ukrajině
- 9:52 Poslankyně odhalila pravdu o potratech a porodnosti v Česku
- 9:11 Trump zachraňuje Ukrajinu před Zelenským. Pohled za kulisy
- 8:07 Čas vyšlápnout si na Brusel. Výzva ministru zemědělství




