Krev Kalouska, peníze do Nory Fridrichové... Jaromír Soukup se vyřádil na ČT, na pravici i na Slonkové

20.11.2018 12:24 | Zprávy
autor: kas

Nový Týden podle Jaromíra Soukupa na TV Barrandov nemohl mít jiné téma než Andrej Babiš. „Ta reportáž by byla i zajímavá, kdyby se tihleti dva kousci nestylizovali do parodie na Kriminálku Las Vegas,“ opřel se do Slonkové s Kubíkem. Zkritizoval i Remundu s Klusákem a jejich režii. Přešel na Českou televizi a ministra kultury, který by chtěl zvyšovat koncesionářské poplatky. A jako poslední uspořádal výprodej starých kauz, kterých se dle něj lepšolidé chytali, a to ve stylu legendy teleshoppingu Horsta Fuchse.

Krev Kalouska, peníze do Nory Fridrichové... Jaromír Soukup se vyřádil na ČT, na pravici i na Slonkové
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Teleshopping s Jaromírem Soukupem

Hned na úvod se Soukup pustil do Slonkové s Kubíkem. „Ta reportáž by byla i zajímavá, kdyby se tihleti dva kousci nestylizovali do parodie na Kriminálku Las Vegas,“ smál se moderátor Soukup. „Je to reportáž té Slonkové a Kubíka, nebo hraný seriál? Co je pravda, a co je nahraný? Já fakt nevím,“ ptal se moderátor dál. „Těmhle dvěma bych nenabídnul ani komparz v Soudkyni Barbaře,“ hodnotil ředitel Soukup herecké výkony zúčastněných reportérů a dodal, že si určitě mysleli, že hýbou politickou scénou.

„Proč nebylo k A řečeno i B?“ ptal se Soukup na adresu toho, že v reportáži Seznamu nebylo uvedeno, že Babiš mladší údajně trpí schizofrenií. Podle něj to byla manipulace. Soukup se odvolával na české právníky, že to, co Slonková s Kubíkem provedli, byla „regulérní novinářská prasárna“. Zmínil také Klusáka s Remundou, kteří se na reportáži podíleli a stáli také za blamáží Český sen. Reportáž byla podle Soukupa “mazání medu okolo pusy s elegancí Miroslavy Němcové. Klusák s Remundou prý Slonkové s Kubíkem říkali, jak to bude vypadat lépe. „Vrtěti psem se tomu říká,“ prohlásil Soukup a dodal, že těmi psi jsou lepšolidi. Vít Klusák také podle Soukupa jde po Babišovi víc než Miroslav Kalousek po tullamorce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…