Kryli znásilnění, vyhrožování i vraždy. Jen aby se nemuselo říct, kdo to dělá

07.01.2025 9:40 | Monitoring

Po dlouhé době se do médií dostává skandál ohledně pákistánských znásilňovacích gangů. I díky tomu, že se o problém začal zajímat miliardář Elon Musk, který si už nic nedělá z různých nařčení. „Pokud z člověka dělá ochrana dětí fašistu, tak ať,“ vyjádřil se nedávno. Problém přitom trvá už desítky let. A na jeho ututlání se podílely úřady, politici, ale také média.

Kryli znásilnění, vyhrožování i vraždy. Jen aby se nemuselo říct, kdo to dělá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka Velké Británie

Ve Velké Británii vybuchuje dlouho bublající skandál okolo znásilňovacích gangů. V neposlední řadě i díky majiteli sociální sítě X, miliardáři Elonu Muskovi, který prohlásil, že by ve Velké Británii měly proběhnout nové volby a zasazuje se o to, aby byl propuštěn aktivista Tommy Robinson, který na problém znásilňovacích gangů upozorňuje již dlouho a kvůli tomu byl vězněn. A upozornil i na to, že šéfem britských prokurátorů byl v období 2008 až 2013 současný premiér Keir Starmer.

Musk ve svém aktivismu pokračuje a nadále na problém upozorňuje. Souhlasí například, že obyčejní lidé si ještě neuvědomují rozsah problému. A je rád, že konzervativci v britském parlamentu hodlají alespoň vyvolat hlasování, aby se problém začal vyšetřovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Myslím, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseakibua , 07.01.2025 13:31:30
Myslím, že se žádné vyšetřování nepovede. Žijeme totiž v demokracii a VB je její kolébkou. Podívejte se k nám. Myslíte, že kauza dozimetr bude řádne vyšetřena a potrestána. Pan rakušan se zásdně zasloužil o to, že podobné gangy budou moci vznikat i u nás. Migrační pakt pokládám za to nejhorší, co tato vláda udělala. Babiš tohle už nemůže zvrátit. Navíc s ohledem na skutečnost, že vykzujeme navenek schonost nechat si všechno líbit, tak předpokládám, že nám VB a Francie pošle při přerozdělování to nejlepší. Mějme pana Rakušana na paměti u voleb, protože to je opravdový démon. Pan Fiala je směšný, ale z Rakušana mám strach.

|  5 |  0

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…