Kundra totálně vytočil Topolánka: Propásl jste příležitost držet hubu! Zdáním serióznosti je Respekt nebezpečnější než Agronoviny

22. 6. 2018 20:39

Nelibě nese expremiér Mirek Topolánek jméno Taťány Malé (ANO) jako adeptky na post ministryně spravedlnosti. Na svém twitterovém profilu se pak pustil do křížku s reportérem Ondřejem Kundrou.

Kundra totálně vytočil Topolánka: Propásl jste příležitost držet hubu! Zdáním serióznosti je Respekt nebezpečnější než Agronoviny
Foto: Vít Hassan
Popisek: Mirek Topolánek

„Tak spravedlnost už nebude jenom slepá...“ poznamenal k nominaci Malé Topolánek.

„Vtipné by to bylo, kdyby ovšem za Vás nebyla u moci Renata Vesecká. Právě ta stanovila laťku opravdu hodně nízko,“ odvětil mu Kundra. Topolánek se však nedal. „Máte v tom opravdu bordel. Za mě byl Pospíšil. Vesecká byla jako NSZ proti Hvězdné pěchotě Zeman, Bradáčová a Ištván skvostná a nikdy by nepřipustila stávající stav. I Vy se se svým přiblblým aktivismem na současném marasmu podílíte. Propásl jste jedinečnou možnost držet hubu,“ sdělil Kundrovi.

Ten však ještě jednou kontroval. „Však víte, o kom mluvím. Je zajímavé, že chytrý a talentovaný politik jako Vy – a to nemyslím ironicky – není schopný aspoň trochu sebereflexe,“ poznamenal Kundra a popřál Topolánkovi hezké letní dny.

„Způsobili jste dnešní marasmus v justici odstřelením Vesecké a vytvořením mýtu Justiční mafie. Vyrobili jste Justiční juntu! Vesecká nebyla ‚moje‘. Zdědil jsem ji po socanské vládě. Nevím, o jaké sebereflexi mluvíte? Zdáním serióznosti je Respekt nebezpečnější než Agronoviny,“ zareagoval následně ještě jednou Topolánek.

Mirek Topolánek

  • BPP
  • Kandidát na prezidenta v roce 2018
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bujará oslava narozenin Soukupa: Prezident Zeman pronesl projev. Mnozí čeští novináři budou ve varu

6:58 Bujará oslava narozenin Soukupa: Prezident Zeman pronesl projev. Mnozí čeští novináři budou ve varu

Podnikatel, mediální magnát, moderátor a generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup včera oslavil…