Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Kontroverzní francouzská politička Marine Le Penová bude v Praze 23. dubna na konferenci Evropský mír a prosperita po Evropské unii, potvrdil dnes na tiskové konferenci v Praze její poradce Ludovic de Danne. Konferenci, která se uskuteční ve Sněmovně a má otevřít debatu o budoucnosti starého kontinentu, pořádá neparlamentní Občanská konzervativní strana někdejšího poslance ODS Jiřího Janečka a poslanec Úsvitu Radim Fiala. Tento týden byl Fiala vyloučen ze sněmovní frakce tohoto opozičního hnutí.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Zmiňujete zajímavou věc, a to, že DSA požaduje filtrovat nejen nezákonný obsah, ale i obsah „škodlivý“. Existuje nějaká definice, co je tím ,,škodlivým“ obsahem myšleno? Zajímavé je, že jsem nezaznamenal nějakou extra kritiku toho zákona. A musíme ho vůbec schválit nebo jak se k němu postavíte?
Dlouholetý reportér a moderátor České televize Richard Samko se pustil do křížku s další výraznou tv…