Lidi, to je průser, běduje Tomasz Peszynski. Stalo se mu v rodině něco děsivého, týká se to Putina

12.08.2016 8:40

Aktivista Tomáš Peszynski se na svém facebooku rozepsal o rodinné situaci, jež souvisí s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. „Dneska mám fakt hodně špatnej den,“ napsal s tím, že jde o průser.

Lidi, to je průser, běduje Tomasz Peszynski. Stalo se mu v rodině něco děsivého, týká se to Putina
Foto: Facebook.com
Popisek: Aktivista Tomasz Peszynski

„Přítel mojí sestry, který s námi bydlí v jednom bytě, je totálně přesvědčený a vymletý putinista,“ posteskl si Peszynski. „Co mám dělat? Já mám válku v bytě!“ volá o pomoc. „On byl v UNPROFOR v Chorvatsku a ví, že Jugoslávii rozložili zlí Američané. Krym byl vždy ruský. NATO se snaží vyprovokovat válku s Ruskem, ale Rusko je natolik rozumné, že žádná nebude. Válka bude s muslimy. Ukrajinci tíhnou přirozeně k Rusku,“ popisuje Peszynski. „Tak a jsem v prdeli,“ nebere si servítky. S tím člověkem je dle svých slov nyní nucen sdílet společnou kuchyň, ledničku a WC, což prý nesnese. 

„Jo a víte proč neplatí Budapešťské memorandum? Protože ho podepsal opilý Jelcin – a co podepsal opilý Jelcin, neplatí... Ten totiž těm americkým psům podepsal za flašku vodky cokoliv... To jsem se taky dověděl od potencionálního švagra,“ dodal vzápětí.

Kromě těchto rodinných příspěvků si však povšiml i výsledků ankety na serveru Novinky.cz. „Dnešní anketa na Novinky.cz dopadla jako na Parlamentních listech. Lidi se už definitvně zbláznili, oni to prostě nevidí. To utrpení. Oni si je dehumanizovali. A to je strašný strašný průser,“ uzavřel.

 
 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tyhlety militantní feministky, zvláštní existence... Ekonomka Šichtařová debatovala s šéfkou České ženské lobby. Po jejích argumentech se už neudržela

17:21 Tyhlety militantní feministky, zvláštní existence... Ekonomka Šichtařová debatovala s šéfkou České ženské lobby. Po jejích argumentech se už neudržela

Ekonomka Markéta Šichtařová a předsedkyně České ženské lobby Eliška Kodyšová se střetly v pořadu Bez…