Lubomíre Zaorálku, s kým se to vedete za ruku? Bulvár ulovil fotky ve Varech

07.07.2015 10:32

Ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD) po boku blondýny s tmavými brýlemi zachytili fotografové nejčtenějšího českého deníku Blesk v Karlových Varech. List přitom poukázal na to, že ve svém životopise má Zaorálek uvedeno, že je rozvedený.

Lubomíre Zaorálku, s kým se to vedete za ruku? Bulvár ulovil fotky ve Varech
Foto: Petr Kupka
Popisek: Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek na diskusním setkání s občany v Olomouci

„Na filmovém festivalu jsem byl s rodinou jako každý rok,“ reagoval na dotaz bulváru Zaorálek. Lidé z jeho okolí pak vysvětlili, že zmíněná blondýnka je jeho první žena, ke které se po rozvodu vrátil. Deník pak připomněl slova bývalé studentské vůdkyně Moniky Pajerové, která byla jeden čas také Zaorálkovou přítelkyní. Ta se prý vyjádřila v tom smyslu, že později zjistila, že Zaorálek je mužem mnoha tváří.

Fotografové deníku zachytili na karlovarské kolonádě i ministra průmyslu Jana Mládka se smutně vyhlížející manželkou, které prý sliboval: „Už to tak nebude. Už to bude jen lepší.“ Co ministr napravoval, se reportérům bulvárního listu zjistit nepodařilo, ale před přáteli se prý oba pak snažili působit jako dokonalý pár.

Paparazziové listu vyfotili ve Varech také místopředsedkyni hnutí ANO Radmilu Kleslovou. Ta prý v lázeňském městě byla nepřehlédnutelná nejen svou svérázností, ale i kvůli šatům, které si zvolila. „Růžová je sice dobrá, ale mohla je mít o něco delší,“ komentovali prý lidé příchod Kleslové na jeden z festivalových večírků.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Do Moravcovy věže dorazil filozof Bělohradský a začal nakládat: Tato země je zraněná. Musí vzniknout evropský stát. Slova svrchovanost a identita úplně škrtněte, stejně nevíte, co znamenají

13:53 Do Moravcovy věže dorazil filozof Bělohradský a začal nakládat: Tato země je zraněná. Musí vzniknout evropský stát. Slova svrchovanost a identita úplně škrtněte, stejně nevíte, co znamenají

Moderátor Václav Moravec přivítal v Žižkovské věži ministra zahraničí v demisi Martina Stropnického,…