Maďarská kameramanka kopala do uprchlíků. Přišla kvůli tomu o práci

09.09.2015 11:10 | Zprávy
autor: vam, čtk

Maďarskem otřáslo krátké video, zachycující kameramanku maďarské televize N1TV, jak na srbsko-maďarské hranici podráží nohy uprchlíkovi s dítětem v náručí a kope do běženců, mladé dívky a chlapce, kteří se prodrali kordónem maďarské policie. Počínání kameramanky zachytili další novináři. Petra Lászlóová se vzápětí ocitla na pranýři v sociálních sítích a přišla o práci ve stanici, která je blízká nacionalistické straně Jobbik.

Maďarská kameramanka kopala do uprchlíků. Přišla kvůli tomu o práci
Foto: Redakce
Popisek: Maďarská vlajka

„Mnoho Syřanů ztratilo své domovy, někteří Evropané srdce,“ poznamenal ke kauze maďarský novinář Szabolcs Panyi.

Šéfredaktor N1TV oznámil, že Lászlóovou okamžitě vyhodil za „nepřípustné chování“, a tím považuje případ za vyřízený. Opoziční strany však ohlásily, že podají trestní oznámení na kameramanku, které by mohlo hrozit až pět let za mřížemi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EU

Já teda nevím, ale vy máte dojem, že nyní v EU vše neurčují jen státy jako Německo, Francie? Možná máme právo veta, ale k čemu nám je to dobré, když nám EU diktuje vše a čím dál víc má tendenci zasahovat i do soukromí lidí? Nebo to vše se děje, protože naší zástupci v EU jsou k ničemu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel se měl obrátit na Německo, aby sjezd nepřipustilo, říká advokát Kuba

21:45 Pavel se měl obrátit na Německo, aby sjezd nepřipustilo, říká advokát Kuba

Aktivity sudetoněmeckého landsmanšaftu na českém území a kumulace vládních funkcí jako selhání dělby…