Mádl a Issová zpět? Čekáte, až senioři umřou nebo je uplácíte, naštval se levicový autor

17.09.2020 8:11 | Zprávy
autor: mp

Petr Bittner, politický filozof a publicista Deníku Referendum, zkritizoval české levicové i pravicové politiky za to, jak se staví k českým seniorům nejen v časech koronaviru. „Pravice vnímá seniory jako senilní, neproduktivní, manipulovatelnou, komunistickou masu,“ vypálil mimo jiné.

Mádl a Issová zpět? Čekáte, až senioři umřou nebo je uplácíte, naštval se levicový autor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Seniorka na sluníčku

Vládní i opoziční politici mají plná ústa ochrany seniorů. Zvláště v časech koronaviru, který ohrožuje především populaci 60+.

Jenže současně se koalice v Olomouckém kraji složená z ANO, ODS a ČSSD chlubí akcí pro seniory, na které se sešlo asi 700 lidí. Sešli se v době, kdy v České republice den co den přibývá přes tisíc lidí nově diagnostikovaných s koronavirem. Ve středu šlo dokonce o víc než dva tisíce lidí.

„Olomoucký kraj se chlubí účastí 700 seniorů v jednom sále na akci Babička roku. Zrušili jsme chlebíčky, nebylo ani líbání, hájí kraj akci s tím, že hala měla vysoké stropy,“ kroutil politický filosof a publicista Bittner hlavou nad počínáním politiků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prahu čeká o prázdninách peklo. Kdo můžete, vyhněte se

11:30 Prahu čeká o prázdninách peklo. Kdo můžete, vyhněte se

Letní prázdniny ještě nezačaly, ale doprava v Praze už kolabuje. Rozsáhlé opravy, uzavírky a omezení…