Máme dobré vztahy, tvrdí Chudárek o schůzce s Menclem

14. 9. 2011 23:02

Bývalý ředitel hudební televize Óčko Hynek Chudárek byl hostem pořadu Události, komentáře. Kandidát na ředitele České televize by kladl důraz na původní tvorbu a pořady pro děti. Také potvrdil schůzku s poslancem ODS Václavem Menclem.

Máme dobré vztahy, tvrdí Chudárek o schůzce s Menclem

Veřejná služba jsou podle Chudárka pořady pro široké spektrum diváků i pro menšiny. Jako ředitel ČT by kladl důraz na původní tvorbu a tvorbu pro děti.

Chudárek se vrátil ke schůzce s poslancem ODS Menclem, který mu volal kvůli možné manipulaci volby ředitele ČT. „Jestliže máte dobré vztahy, proč byste se nesešli. Pan Mencl patří k lidem, které znám z odborných seminářů s pracovníky z médií. Myslím, že je v pořádku, aby měli přehled o tom, co se děje v médiích," míní kandidát na ředitele ČT.

Majetek ČT bych kvůli rozpočtu neprodával

„Nepočítám, že bych prodával majetky a pozemky České televize. Areál, pokud je větší, než je potřeba, můžeme vždycky pronajmout," navrhl Chudárek.

Chudárek má z minulosti kontakt na Františka Lamberta, bývalého vrchního ředitele ČT, který musel odejít kvůli minulosti v lidových milicích.

SLEDUJEME téma Volba nového šéfa ČT

„S Františkem Lambertem jednám o ekonomice, kterou nastavil. S ním nemám problém a vážím si ho. Já pocházím z rodiny, která byla perzekuována, ale nemůžu to kvantifikovat," hájil Chudárek spolupráci.

Související:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vfe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

22:32 „Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

REPORTÁŽ „Komunistická soudružka mě naučila koktat a počurávat se,“ vzpomínal bývalý kastelán na pře…