Manipulátor Hušák lhal, dokud to šlo. Pak zkolaboval

20.03.2011 22:15 | Zprávy

Ještě v lednu šéf loterijní společnosti Sazka Aleš Hušák tvrdil, jak je situace ve firmě stabilizovaná a že se celý problém během několika dní vyřeší. Uplynuly skoro dva měsíce a Sazka je na tom hůře, než by byl kdo dřív čekal.

Manipulátor Hušák lhal, dokud to šlo. Pak zkolaboval

"Žádné pojednávky neexistují," tvrdil Hušák 17. ledna v Událostech, komentářích. "Stále dáváme přes miliardu českému sportu a brzy si povíme krásný příběh o tom, jak někdo vyhrál rekordních 106 milionů."

Jenomže už tehdy měl víc než miliardové pohledávky firmy podnikatel Radovan Vítek. Později přibyli i další. Tím, že Sazka platí sport, Hušák myslel, že splácí Sazka arénu. Tam se ale už dlouho žádné sportovní akce nekonaly a domácí hokejový klub Slavia hrozí odchodem kvůli vysokému nájmu. Sazka arena slouží spíše kulturním akcím, jako byly koncerty zpěvaček Lady Gaga nebo Kylie Minogue, přitom je zaplacená sportovními sdruženími.

V neposlední řadě pak šťastný výherce 106 milionů svých 106 milionů nikdy neuvidí. "Sazka ty peníze nemá," poznamenal pro reportéry 168 hodin šéf největšího akcionáře firmy, Českého svazu tělovýchovy Pavel Kořan. Tedy pokud by to Hušák nezaplatil ze svého. Výherce ale prý není zase tak chudý člověk, aby miliony oplakal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

Filip Turek byl položen dotaz

Kdo vás poškozuje?

Podle mě to ani není potřeba, jelikož vy se poškozujete svými činy a chováním sám. Nemyslíte? A to, že chcete odevzdat řidičák, není to jen předvolební gesto, které pak nenaplníte? Protože, co vám brání ho odevzdat už teď, když jste se k té rychlé jízdě, která je o papíry, vlastně už dávno přiznal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Američané, Turci, Maďaři a Slováci prý vyhodili Zelenského od stolu

8:10 Američané, Turci, Maďaři a Slováci prý vyhodili Zelenského od stolu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se sice účastnil slavnostní večeře členských států NATO, al…