Manželka doktora tyrana: Bála se, proto mlčela, tvrdí Samková

06.09.2012 20:27 | Zprávy
autor: joh

Advokátka Klára Samková zastupuje manželku lékaře Jaroslava Bartáka, který je obviněn z týrání svých asistentek. Momentálně probíhá rozvod. Paní Lenka o týrání věděla, Samková však serveru Týden.cz řekla, že se nedalo nic dělat.

Manželka doktora tyrana: Bála se, proto mlčela, tvrdí Samková
Foto: Hans Štembera
Popisek: Advokátka Klára Samková

V průběhu trestního řízení s Bartákem vyšlo najevo, že některé oběti telefonovaly jeho ženě a stěžovaly si na to, že je sexuálně napadá. Odpovědí se jim však měla dostat jen rada: "Je to jen deset minut. Vydržte to." Samková to nepopírá. "Ona se snažila těm holkám něco poradit, ale byla na tom prakticky stejně jako ony. A snad i hůř. Nedostávala kolikrát ani tolik peněz, co ony," řekla serveru Týden.cz.

Bartáková podle advokátky naprosto neměla na výběr. Její manžel jí údajně vyhrožoval, že pokud se rozvedou, postará se o to, aby neměla v péči svého syna. A co víc - údajně jí chtěl styk se synem zakázat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Odsun Němců

Pane Okamuro, já s vámi souhlasím, že odsun Němců byl správný, ale zajímal by mě váš názor na to, jak byl proveden. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Podruhé volit Pavla? Zločin.“ Holec už se neudržel

19:23 „Podruhé volit Pavla? Zločin.“ Holec už se neudržel

„Pustit Pavla k čemukoli zahraničnímu znamená zahraniční průšvih pro Česko,“ říká komentátor Petr Ho…