Marine Le Penovou viděli v Trump Tower

12.01.2017 19:51

Francouzská radikální politička Marine Le Penová byla spatřena v Trump Tower, newyorském sídle budoucího amerického prezidenta Donalda Trumpa. Informuje o tom agentura Reuters. Politička odmítla prozradit, zda je v Trump Tower na soukromé návštěvě nebo usiluje o setkání s příštím šéfem Bílého domu.

Marine Le Penovou viděli v Trump Tower
Foto: Repro foto youtube.com
Popisek: Marine Le Penová

Marine Le Penová byla viděna v New Yorku v Trump Tower – sídle budoucího prezidenta Donalda Trumpa. Odmítla prozradit, za jakým účelem dorazila za „velkou louži“. Reuters proto alespoň připomíná, že Marine Le Penová v minulosti přivítala Trumpovo vítězství v loňských podzimních prezidentských volbách. Po Trumpově výhře prohlásila, že v partnerství Trumpa a ruského prezidenta Vladimira Putina vidí naději pro svět.

Sama Le Penová má naději vyhrát prezidentské volby ve Francii. Současné průzkumy jí slibují postup do druhého kola prezidentských voleb ve Francii a nelze vyloučit, že toto druhé kolo vyhraje. Lidskoprávní organizace Human Right Watch je touto možností velmi znepokojena. Le Penová totiž bývá označována za radikální političku, která chce vyvést Francii z EU i z NATO. Její zvolení a případná spolupráce s Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem by mohly omezit globální pojetí lidských práv ve světě.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Co je doma, to se počítá, viď, Radovane... Investor Vávra převádí Kypr na ženu

10:33 Co je doma, to se počítá, viď, Radovane... Investor Vávra převádí Kypr na ženu

DOKUMENT Radovan Vávra, nominant TOP 09 do společnosti ČEZ, vyklízí bitevní pole. Už před týdnem jsm…