Martin Komárek hovořil v rádiu o Radmile Kleslové. Zavolali jsme jí…

8. 11. 2015 21:01

Babišův poslanec Martin Komárek (ANO) se v Press klubu na Frekvenci 1 opakovaně zmínil o bývalé kolegyni z předsednictva a někdejší místopředsedkyni hnutí ANO Radmile Kleslové. Komárek řekl, že Kleslová zřejmě zapomněla, že už není v sociální demokracii, ale v hnutí, které má vyšší morální nároky. Narážel tak na skutečnost, že starostka Prahy 10 seděla ve dvou orgánech pražských společností, které nakonec sama opustila.

Martin Komárek hovořil v rádiu o Radmile Kleslové. Zavolali jsme jí…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radmila Kleslová a Adriana Krnáčová na sněmu hnutí ANO

„Já jsem členem týmu, který považuji za dobrý, za vítězný, a nezbývá mi než plakat, když si střílíme vlastní góly, ale pořád si jich střílíme méně než jiné politické strany," konstatoval. Pokud jde o Radmilu Kleslovou, tak je to prý schopná politička, ale nepochopila, že už nemůže dělat to, co dělala ještě v barvách (ČSSD). „My prostě máme vyšší morální nároky,“ prohlásil Komárek. Měla podle něj sice legální smlouvy, takže nešlo o žádnou korupci, ale je to v rozporu s morálními pravidly hnutí ANO. „Doufám, že se dokážeme poučit a dokážeme to řešit,“ uzavřel Komárek.

ParlamentníListy.cz po těchto slovech požádaly Radmilu Kleslovou o komentář. Ta Komárkova slova v rádiu neslyšela a byla pro ni evidentně překvapivá. „Já jsem na svou minulost v ČSSD nezapomněla," uvedla výrazná tvář hnutí pro naši redakci.

„Ale je to zřejmě pan Komárek, kdo zapomněl na své členství v KSČ a rovněž tak na svou předlistopadovou publicistickou činnost," uzavřela. „Tak bych ho na příště poprosila, aby se k mé osobě zrovna on už více nevyjadřoval,“ dodala pro ParlamentníListy.cz.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Někdo zaplatil za fotografii Babiše z října 2013. A potom? Obnažené holky, šestky silikony, bradavky jak na dlani

11:35 Někdo zaplatil za fotografii Babiše z října 2013. A potom? Obnažené holky, šestky silikony, bradavky jak na dlani

Andrej Babiš je dalším významným mužem, který je obětí virtuálního útoku na sociální síti, jako se t…