Martin Komárek hovořil v rádiu o Radmile Kleslové. Zavolali jsme jí…

8.11.2015 9:01 odp.

Babišův poslanec Martin Komárek (ANO) se v Press klubu na Frekvenci 1 opakovaně zmínil o bývalé kolegyni z předsednictva a někdejší místopředsedkyni hnutí ANO Radmile Kleslové. Komárek řekl, že Kleslová zřejmě zapomněla, že už není v sociální demokracii, ale v hnutí, které má vyšší morální nároky. Narážel tak na skutečnost, že starostka Prahy 10 seděla ve dvou orgánech pražských společností, které nakonec sama opustila.

Martin Komárek hovořil v rádiu o Radmile Kleslové. Zavolali jsme jí…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radmila Kleslová a Adriana Krnáčová na sněmu hnutí ANO

„Já jsem členem týmu, který považuji za dobrý, za vítězný, a nezbývá mi než plakat, když si střílíme vlastní góly, ale pořád si jich střílíme méně než jiné politické strany," konstatoval. Pokud jde o Radmilu Kleslovou, tak je to prý schopná politička, ale nepochopila, že už nemůže dělat to, co dělala ještě v barvách (ČSSD). „My prostě máme vyšší morální nároky,“ prohlásil Komárek. Měla podle něj sice legální smlouvy, takže nešlo o žádnou korupci, ale je to v rozporu s morálními pravidly hnutí ANO. „Doufám, že se dokážeme poučit a dokážeme to řešit,“ uzavřel Komárek.

ParlamentníListy.cz po těchto slovech požádaly Radmilu Kleslovou o komentář. Ta Komárkova slova v rádiu neslyšela a byla pro ni evidentně překvapivá. „Já jsem na svou minulost v ČSSD nezapomněla," uvedla výrazná tvář hnutí pro naši redakci.

„Ale je to zřejmě pan Komárek, kdo zapomněl na své členství v KSČ a rovněž tak na svou předlistopadovou publicistickou činnost," uzavřela. „Tak bych ho na příště poprosila, aby se k mé osobě zrovna on už více nevyjadřoval,“ dodala pro ParlamentníListy.cz.

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tomáš A. Nový

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

Podle čeho jste do dosazoval do funkcí lidi?

Vypadá to, že jste mimálně neměl šťastnou ruku. Nebo to není náhoda, že jsou vámi jmenovaní lidé zapojení bůh ví do čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ukrajina bude v NATO. Ale bez Krymu a Donbasu. Bez roku stoletý diplomat promluvil

21:11 Ukrajina bude v NATO. Ale bez Krymu a Donbasu. Bez roku stoletý diplomat promluvil

Někdejší ministr zahraničí USA a jeden z nejvýraznějších diplomatů všech dob Henry Kissinger míní, ž…