Martin Konvička je obyčejný nacista, píše pro PL.cz publicista Veselý

24.06.2015 17:34

Publicista Daniel Veselý, přispěvatel Českého rozhlasu, Britských listů či serveru Altpress.cz, sepsal pro ParlamentníListy.cz reakci na kroky iniciativy Islám v ČR nechceme docenta Martina Konvičky. Ten podle Veselého útočí na nejnižší pudy a svým argumentačním arzenálem se blíží dokonce pohlavárům z časů nacismu.

Martin Konvička je obyčejný nacista, píše pro PL.cz publicista Veselý
Foto: David Daniel
Popisek: Lídr iniciativy Islám v České republice nechceme Martin Konvička na demonstraci v Brně

Anketa

Volili byste Martina Konvičku, kdyby vstoupil do politiky?

hlasovalo: 11143 lidí

Je silně znepokojující pozorovat, kterak uměle nafukovanou uprchlickou krizi mnohdy zneužívají extrémisté a silně xenofobní platformy, jako je například Islám v ČR nechceme (IVCŘN) k vlastní sebeprezentaci „bojovníků proti islámu“. „Duchovní pastýř“ této organizace, docent Martin Konvička, se na sociálních sítích a v jiných diskusích uchyluje k otevřeně nacistické rétorice, kdy například horuje pro transporty muslimů a jejich sympatizantů. Všichni dobře víme, co toto v našich podmínkách a s naší dějinnou zkušeností znamená. To ale není zdaleka všechno.

Názory Martina Konvičky se v poslední době výrazně zradikalizovaly, a to v souvislosti s údajným ohrožením České republiky invazí islámu, což je nyní navíc silně opepřeno větším přílivem migrantů do Pevnosti Evropa. Tato do značné míry mnohými médii nafukovaná „krize“, jež šíří neuvěřitelné hoaxy, které obíhají internet jak vesmírná orbitální stanice, však v reálu dospěla ke svému zenitu. Kupříkladu projektový manažer Mezinárodní organizace pro migraci Jan Schroth říká, že počet uprchlíků se v uplynulém roce nikterak závratně nezvýšil, ba spíše stagnuje. Schroth dále pokračuje: „To, čím je situace výjimečná a dramatická, je počet mrtvých – to, že na hranicích Evropy umírá často zbytečně tolik lidí.“  

Migranti mohou v hostitelských zemím oživit ekonomiku

Dalším rozšířeným mýtem jsou takzvané povinné kvóty nařízené „diktátem z Bruselu“. Ve skutečnosti Evropská unie žádné povinné kvóty svým členským státům nevnucuje. Brusel v první polovině přijal takzvanou Evropskou agendu pro migranty s tím, že tato agenda žádnou povinnou implementaci kvót nezahrnuje. Jde, zjednodušeně řečeno, pouze o to, aby se migrační politika v členských státech EU zlepšila, a to konkrétně ve vyrovnanějším vyřizování žádostí o azyl. Je třeba poznamenat, že Česká republika v tomto ohledu notně zaostává. Má-li ČR přijmout 1300 uprchlíků, v žádném případě se nejedná o to, že by tito lidé zásadním způsobem ujídali z „našeho společného koláče“. Existují dokonce různé studie, které hovoří o tom, že migrace pomáhá růstu místních ekonomik, a to se dokonce týká i oněch „čmoudů“ a „holých prdelí“ z Afriky, kteří neopomenutelnou měrou přispěli k růstu hospodářství v Jihoafrické republice.    

Vymíráme a ani příliv uprchlíků to nezachrání

A v neposlední řadě je nutné se seznámit s faktem, že populace České republiky začne bez přílivu cizinců vymírat. I když příliv imigrantů úbytek obyvatel v ČR nezastaví, může jej alespoň částečně zmírnit. Dále – v průběhu následujících deseti let by půlmiliardová EU mohla přijmout milion běženců z Afriky. Nelze samozřejmě opomenout kruciální fakt – to, že Evropa svůj relativní blahobyt včetně České republiky získala díky nemilosrdnému drancování Afriky. Dále se členské státy NATO, zejména pak Spojené státy, na černém kontinentu neztenčenou měrou podepisují na vyvolávání různých konfliktů, podporování tamních diktátorů a podobně. Třistamilionové Spojené státy by se tedy měly lvím dílem podílet na urgentním řešení uprchlické otázky, o čemž jsem na ParlamentníchListech.cz obsáhleji psal už dříve.

Samozřejmě, že Západ může řešit uprchlickou krizi v místech sváru, tedy na horké africké a blízkovýchodní půdě, a to zcela jednoduše – přestat s bombardováním tamních států, jako v případě bombardování Libye NATO (ČR coby členský stát NATO tuto akci schválila), které de facto zahájilo závažný uprchlický problém, přestat s vyzbrojováním a diplomatickou podporou tamních diktátorů, omezit pravomoci MMF a SB, jejichž politická rozhodnutí v bývalém třetím světě generovaly ekonomický útlak a chudobu, které přetrvávají dodnes atd.  

Konvičkova rétorika se neliší od rétoriky nacistických pohlavárů

Tyto a další informace ovšem organizace typu IVČRN účelově opomíjí a soustředí se s fanatickou zaťatostí na údajnou invazní islámskou „armádu“ „dobývající“ se k nám do Evropy, a s tím, jak se hysterie kolem uprchlictví víří, radikalizuje se tato organizace a hlavně její „přední tvář“ Martin Konvička, jehož rétorika především na sociálních sítích se dle mého mínění nikterak neliší od rétoriky nacistických pohlavárů a hrdlořezů. Bohužel se obávám, že ona extrémizace IVČRN prochází různými fázemi, z nichž tato nemusí být zdaleka poslední. To se týkalo i politického směřování samotné NSDAP – aniž bych tím chtěl zveličovat vliv IVČRN.

Tento malý český führer se na sociální sítí opět blýskl novými nápady, jak náš islámským svrabem zamořený národ se vší odhodlaností „deratizovat“. Podle docenta Konvičky nestačí v boji proti „expanzi islámu“ jeho vyznavače „polít prasečí krví“, ale pro tento vznešený cíl je záhodno „překopat a militarizovat zákony“, „zavřít hranice“, a dokonce i „zbavit práva 12 až 16 procent populace, která s islámem sympatizuje“. Co bude následovat poté? Ony již zmíněné transporty zhruba 1,5 milionu Čechů?

Když k islámu konvertuje dospělý muž, měl by být do 24 hodin utracen

Konvička svou tezi o potlačování muslimů rozvádí dále, když píše, že „kdyby došlo k nejhoršímu, koncentráky pro muslimy NAŠTĚSTÍ budou, ne bohužel. Řekli si o to sami.“ Zde je kompilát z dalších jeho výroků na Facebooku (zachycených na screenshotech) podepírající můj názor, že Martin Konvička je otevřený nacista: „Podle mě, když k islámu konvertuje dospělý MUŽ, měl by být do 24 hodin utracen.“ „Každá sviňárna vůči muslimům je u mě OK.“ „Škoda, že Tito nebo Mladič nevyhubili ty ‚Bosňany‘.“ „Expanze islámu se dnes neděje na frontách, ale na katedrách, v multikulti-nevládkách, v evropských ulicích, na amerických univerzitách, EU a OSN a v ložnicích konvertitek. Čímž je vcelku jasně vymezeno, kam musíme mířit antidžihád.“ A nakonec – nechybí ani výhružky „kolaborantům“ a „varování“, jak dopadnou a jak s nimi bude naloženo.

Představme si, kdyby Konvička řekl, že každý dospělý muž, který konvertuje k judaismu, by měl být do 24 utracen; nahraďme muslimy Židy a každému by bylo hned jasné, že se jedná o vulgární esesáckou mluvu. Utratíme je jako vzteklé psy! Muslimové jsou příslušníci rozličných etnik, nejde tedy pouze o „antidžihád“ vůči vyznavačům Alláhovy víry. Musíme si uvědomit, že nás neohrožují uprchlíci ani islám, ale nacisté přímo v našich řadách. Konvička je jejich ohavným „apoštolem“.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Daniel Veselý

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Halík hrozí Dukovi kvůli postoji k „sirotkům“ Posledním soudem. Hlavně politicky, soudruzi, posmívá se mu

17:45 Halík hrozí Dukovi kvůli postoji k „sirotkům“ Posledním soudem. Hlavně politicky, soudruzi, posmívá se mu

Kněz Tomáš Halík se na serveru NeviditelnýPes.cz vyjádřil ke kardinálu Dominiku Dukovi a kauze syrsk…