Mě to sere! Jste hloupý člověk. Motherfucker, sračky, na hovno... Inu, Pavel Bém se náhodou potkal s naštvaným občanem. A je z toho video

15.09.2015 8:17

Natáčení rozhovoru TV Nova s bývalým pražským primátorem Pavlem Bémem k otevírání tunelu Blanka nabralo nečekaný vývoj. Do záběru vstoupil kolemjdoucí muž, který se okamžitě do exprimátora nevybíravě opřel. Emotivní hádka plná expresivních slov chvílemi dokonce hrozila přerůst ve fyzický střet.

Mě to sere! Jste hloupý člověk. Motherfucker, sračky, na hovno... Inu, Pavel Bém se náhodou potkal s naštvaným občanem. A je z toho video
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý primátor Prahy Pavel Bém

Kolemjdoucí muž zprvu anglicky, později česky Bémovi vyčítal, že za svého primátorování nakradl veřejné peníze a společně s Ivo Rittigem a Romanem Janouškem zkorumpoval celou Prahu. „Mě sere akorát ta věc, že někdo si sype tam a peníze tam, ale ty peníze, které maj bejt tam, kde maj bejt, tam nejsou,“ prohlásil na kameru.  

Exprimátor si to však nenechal líbit. „Vy jste nejenom hloupý člověk, ale ještě se mi zdá, že jste i nebetyčný pokrytec. Vy někoho obviníte bez důkazů. Jste třetí probuzený po Buddhovi a Ježíši Kristu…“ bránil se Bém s tím, že Prahu během své éry oddlužil. Po svém kritikovi chtěl konkrétní důkazy, kdy městu uškodil. Ty ale nedostal a hádka začala gradovat.

„Motherfucker a nezkoušej na mě žádný s*ačky!“ rozjel se exprimátorův kritik. „Argumentuj! Argumentuj! Ty neargumentuješ, ale obviňuješ. Tak kdo z nás dvou lže? Já nebo ty? Já ti dávám argumenty, který jsou faktem,“ nedal se Bém. „Tě chytnu za koule, ty vole, a vyhodil bych tě do vzduchu, ty vole, takovýhle zmrdy jako jsi ty,“ kontroval nespokojený muž. „Na to nemáš ani odvahu,“ rozhodl se neustoupit exprimátor.

„Žil jsem dlouho v cizině, ale jsem Čech. A to, co tady vidím, je sračka. Tady vypráví nějaký pan Bém, který už má dávno nakufrováno a který vám bude dneska zase mlejt a přitom obírat obyčejné lidi o prachy, to je přátelé na hovno,“ uzavřel kolemjdoucí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Letná: Vyfoť se se svým politikem. Byla tam celá opozice. A Drahoš pěl hymnu na VIDEO

22:04 Letná: Vyfoť se se svým politikem. Byla tam celá opozice. A Drahoš pěl hymnu na VIDEO

Na demonstraci Milionu chvilek na Letenské pláni se v sobotu znovu sešlo asi dvě stě tisíc lidí. Po …