Merkelová po boku Hitlera, ČT u vytržení z amerického pšouknutí. A za tím vším stojí nadnárodní zločinecké struktury. Více u Hájka na Protiproudu

10. 12. 2015 22:27

Publicista Radek Pokorný se zamýšlí nad příchodem miliontého uprchlíka do Německa, spojením německé kancléřky Angely Merkelové s Adolfem Hitlerem. Určité pojítko vidí například v použití armády. Obsáhle se k tomuto tématu vyjádřil na serveru ProtiProud. Pár slov věnoval i tzv. Svobodným zednářům, kteří údajně ovládají EU.

Merkelová po boku Hitlera, ČT u vytržení z amerického pšouknutí. A za tím vším stojí nadnárodní zločinecké struktury. Více u Hájka na Protiproudu
Foto: Radim Panenka
Popisek: Uprchlíci před autobusovým nádražím v Bělehradě. Do Srbska denně dorazí až tisíc imigrantů, kteří chtějí do EU. Hlavně do Německa či Švédska.

„Kancléřka Merkelová byla tento týden prohlášena osobností roku. Navázala tím (při vší úctě) na přece jen ještě o něco slavnějšího dobrodince Evropy a světa, svého předchůdce v kancléřském křesle Adolfa Hitlera, který byl stejným časopisem (Time) vyhlášen osobností roku 1938. Těsně předtím, než přistoupil ke svým populárním konečným řešením. Snad tím chtěl slavný časopis naznačit, odkud pramení inspirace vůdce (pohlaví se už přece nerozlišuje) současného Berlína,“ poznamenává hned v úvodu autor.

Tím se prakticky odvádí pozornost od faktu, že do Německa v roce 2015 dorazil už milion uprchlíků. Ale nejde o jediný krycí manévr elit, pokud jde o tento průšvih. Německá kancléřka také oznámila, že se do boje v Sýrii zapojí na 1 200 vojáků. Podle Pokorného tak můžeme sledovat další pokus o prosazení německých pořádků ve světě. Ke smůle České republiky Česká televize navíc krok časopisu Time hlasitě zdůrazňovala. „Jako každé jiné pšouknutí zpoza oceánu,“ doplňuje publicista.

Celý text najdete zde.

Aby toho nebylo málo, Německo, které podle Pokorného uprchlíky pozvalo, žádá o solidární přerozdělování běženců, neboť je přetížené. Předseda Evropského parlamentu Martin Schulz dokonce zvolna varuje před tím, že EU se pod tlakem uprchlické krize rozpadne. Podle Pokorného je to cynické.

Celá situace se ale bude zdát čtenářům pochopitelnější, když přistoupí na argument publicisty Pokorného, že západní svět řídí elity náležející ke Svobodným zednářům. Těm jde o ovládnutí nové Evropy. Mají k tomu pomoci právě i uprchlíci. Je proto dobře, že tu máme politiky, jako je Václav Klaus, který se prý navzdory USA snažil o to, aby si jednotlivé státy starého kontinentu uchovali svou suverenitu.

Globální organizovaný zločin nastupuje

Podobně se vyjadřuje i současný prezident Miloš Zeman. I ten opakovaně volá po záchraně Evropy. Po záchraně Evropy, kam bohužel přicházejí teroristé s jasně danými úkoly, přičemž často mizí neznámo kde v Evropě. Nevíme o nich nic nebo jen velmi málo. Ruské zdroje navíc upozorňují na to, že na uprchlické vlně profituje organizovaný zločin.

„Významná ruská politická analytička Jelena Larinová uvádí, že za celou migrační operací stojí nejmocnější profesionální nadnárodní zločinecké struktury, které jsou úzce svázané s globálními politickými elitami. Ve světě se podle Larinové vytvořila mohutná aliance kriminálních, a přitom plně legálních skupin, struktur a organizací spojených se zpravodajskými komunitami, finančníky a nejvýznamnějšími médii. Mají přístup do nejvyšších politických kruhů Západu. Uskupení této aliance jsou klíčovými pilíři globální kriminální ekonomiky, která skrze bankovní a finanční sféru přímo spolupracuje s legální ekonomikou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tři úhly pohledu na triumf Borise Johnsona: Za pět let udělá z Británie úplně jinou zemi. A velké povzbuzení pro Trumpa...

15:35 Tři úhly pohledu na triumf Borise Johnsona: Za pět let udělá z Británie úplně jinou zemi. A velké povzbuzení pro Trumpa...

Hazardní krok, ve kterém Boris Johnson vsadil takřka všechno. Nosný motiv provést už konečně brexit …