Michal Horáček před lidmi: Pokud se dostanu do druhého kola, namažu si Zemana na chleba

16.12.2017 20:11 | Zprávy

„Pokud se do druhého kola dostane Miloš Zeman, bude mít jednoho soupeře. Pokud to budu já, namažu si ho na chleba. Když připustím, že by tam mohl mít někdo jiný, tak ho podpořím. Potřebujeme totiž, aby v příštím volebním období nebyl prezidentem Miloš Zeman,“ zdůraznil na adventním setkání v Jablonci prezidentský kandidát Michal Horáček. Přišla řeč i na Rusko. „V Rusku je Zeman častým hostem a zároveň působí Rusko přímo u prezidenta Zemana na Hradě, protože hned ve vedlejší kanceláři sedí Martin Nejedlý, prodloužená ruka Kremlu,“ upozornil. Jako prezident by byl Horáček nezávislý, pro všechny bez rozdílu. „Od nikoho neberu žádné peníze, nemusím nikomu nic splácet,“ uvedl.

Michal Horáček před lidmi: Pokud se dostanu do druhého kola, namažu si Zemana na chleba
Foto: Vít Hassan
Popisek: Producent Michal Horáček na Národní třídě

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …