„Pokud se do druhého kola dostane Miloš Zeman, bude mít jednoho soupeře. Pokud to budu já, namažu si ho na chleba. Když připustím, že by tam mohl mít někdo jiný, tak ho podpořím. Potřebujeme totiž, aby v příštím volebním období nebyl prezidentem Miloš Zeman,“ zdůraznil na adventním setkání v Jablonci prezidentský kandidát Michal Horáček. Přišla řeč i na Rusko. „V Rusku je Zeman častým hostem a zároveň působí Rusko přímo u prezidenta Zemana na Hradě, protože hned ve vedlejší kanceláři sedí Martin Nejedlý, prodloužená ruka Kremlu,“ upozornil. Jako prezident by byl Horáček nezávislý, pro všechny bez rozdílu. „Od nikoho neberu žádné peníze, nemusím nikomu nic splácet,“ uvedl.
Foto:
Vít Hassan
Popisek: Producent Michal Horáček na Národní třídě
Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.