Migrační vlna nekončí: Na maďarsko-rakouskou hranici dorazilo v noci přes 2000 běženců

11.09.2015 6:41 | Zprávy

Na rakousko-maďarský přechod v Nickelsdorfu dorazilo v noci na dnešek dalších až 2500 běženců. Dalších tisíc tu během nočních hodin ještě čekají, uvedla agentura APA s odvoláním na sdělení policie spolkové země Burgenland.

Migrační vlna nekončí: Na maďarsko-rakouskou hranici dorazilo v noci přes 2000 běženců
Foto: Radim Panenka
Popisek: Policie vyvádí uprchlíky z rychlíku v Břeclavi do připravených autobusů

Uprchlíky přivezly vlaky, na hranici pak přišli pěšky. Kromě tlačenice způsobené velkým množstvím lidí prý k žádným nepokojům nedošlo.

V okolí hraničního přechodu jsou uprchlíci rozdělováni do čtyř míst, kde pak stráví noc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

hranice , Maďarsko , Rakousko , běženci

autor: vam, čtk

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

To jako celou EK a vůbec celou EU řídí jeden člověk?

Vy tvrdíte, aspoň jsem si to zde přečetla, že podle vaší frakce by Ursula von der Leyen měla skončit, aby se Brusel vrátil nohama na zem a pracoval pro občany, ne proti nim. To její odvolání ovlivní celé fungování a politiku EU, které, souhlasím s vámi, je třeba změnit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

449 Kč za knihu myšlenek Petra Fialy. Premiérův „spolek pro moderní politiku“

10:53 449 Kč za knihu myšlenek Petra Fialy. Premiérův „spolek pro moderní politiku“

Spolek, který nese název Pravý břeh – Institut Petra Fialy, se dle svých oficiálních dokumentů na we…