Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu. Nejen to. Další šokují skutečnosti o Sobotkovi. Usvědčující fakta, důkazy

31.07.2020 15:15

Tomio Okamura (SPD) a poslanec německého parlamentu Petr Bystroň (AFD) publikovali diskusi na mnohá témata. Jedno z nich, poměrně palčivé, se týká tlaku Německa, ale i Rakouska na přerozdělování migrantů do zemí střední Evropy. ParlamentníListy.cz si diskuse všimly na video serveru Youtube, kde byl rozhovor uveřejněn ve čtvrtek.

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu. Nejen to. Další šokují skutečnosti o Sobotkovi. Usvědčující fakta, důkazy
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Poslanec německého parlamentu Petr Bystroň (AFD)
reklama

Anketa

Chcete, aby Česká republika ratifikovala Istanbulskou úmluvu?

2%
98%
hlasovalo: 30237 lidí
Jako první se Petr Bystroň (AFD) vrátil k projevu na půdě německého parlamentu u příležitosti předsednictví EU. To má Německo takzvaně pod palcem od července do prosince roku 2020. Během projevu německých vládních špiček prý padla i věta, že Německo bude vnucovat zemím střední Evropy přerozdělování migrantů. V momentě, kdy na to chtěl Bystroň upozornit svým dotazem, mu to však bylo znemožněno. Slovo nedostal.

Téma migrace a migrantů ovšem v rozhovoru obou uvedených politiků pokračovalo i nadále. Především ve chvíli, kdy Bystroň zavzpomínal na vlastní zkušenosti s českými politiky.

„Tohle je slabina české vlády a českých vlád už od Havla, od jeho prezidentování," říká v rozhovoru zástupce německého parlamentu. A přidal dvě dosud živé vzpomínky.

„My už jsme je jednou přichytili u toho, že tehdy česká vláda, bylo to pod Sobotkou, vyloženě lhala českým občanům o tom přerozdělování migrantů. Přichytil jsem je u toho jak malé kluky na švestkách. Sobotka byl tehdy ve Vídni, a samozřejmě Rakušáci mu říkali, pane premiére, přeci nebudete mezi těma zlejma, když my tady teďka zachraňujeme ty uprchlíky. A Sobotka odpověděl, že jasně, jasně, my jsme v tom s váma, ale těm lidem v Čechách to nemůžeme říct, budeme říkat, že jich bereme jen pár a ještě dobrovolně," přiblížil zákulisí Bystroň.

„A já jsem na to tehdy upozorňoval a on řekl, že to není pravda. A my jsme mu druhý den přinesli ten překlad jeho rozhovoru, který dal v němčině a myslel si, že si to tady lidi nepřečtou," doložil svá slova. Nešlo však o jediný kiks naší nejvyšší garnitury. 

„Podruhé to byla ještě větší blamáž, kdy někdejší ministryně pro migraci menšin v Německu, Turkyně Aydan Özoguzová, přijela a trávila dva dny v Praze. U vlády byla sociální demokracie, která se setkávala s německou sociální demokracií." A ona ministryně podle Bystroňových slov natvrdo nalívala postoje české vládě o tom, že máme brát migranty.  A výsledek? Premiér i ministr zahraničních věcí uvedli, že jednali o něčem úplně jiném. „A my jsme jim přinesli screenshot, kde ministryně měla na Facebooku uvedeno, že letí do Prahy a bude jim tam vnucovat migranty…“ dodává posléze.

Další ze zmíněných témat byly takzvané no-go zóny, kterých je například v Berlíně několik a místní se tam prý bojí chodit i přes den. Ovládány jsou výhradně migranty.

„Všichni jsme si to zažili na tom incidentu v Kolíně. Tam prostě přes tisíc migrantů masově osahávalo a znásilňovalo holky, a co se stalo? Policie to potlačila, aby se to vůbec neobjevilo ve zprávě, tam se o tom nepsalo, média o tom nevysílala, až po čtyřech dnech! Protože těch znásilněných bylo několik stovek, ony to začaly popisovat na Facebooku, a až potom se o tom začalo diskutovat,“ uzavírá Bystroň.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tomáš A. Nový

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vrbětice: 5 000 samopalů se tam ztratilo, slyšel Štěpán Kotrba. I jiné věci

4:44 Vrbětice: 5 000 samopalů se tam ztratilo, slyšel Štěpán Kotrba. I jiné věci

Vydírání Babiše a Petříčka. To vidí za kauzou zapojení ruských špionů do výbuchu skladu ve Vrběticíc…