Mimozemšťané zničí lidstvo, varuje český levicový server

19.08.2011 23:11 | Zprávy

Český levicový server Britské listy varuje před útokem mimozemšťanů. Odvolává se na prý seriózní zprávy vědců, podle nichž se lidská civilizace vymkla kontrole, a tak je možné, že mimozemšťané právě proto zaútočí.

Mimozemšťané zničí lidstvo, varuje český levicový server
„Mimozemské civilizace sledující změny v atmosféře Zeměkoule mohou usoudit, že jde o civilizaci, která se vymkla kontrole - a mohou podniknout drastické akce proti tomu, aby se pozemšťané stali v budoucnosti vážnější hrozbou v meziplanetárním prostoru," odkazují se Britské listy na zprávu vědců, kteří spolupracují s NASA.

Vědci z Pennsylvania State University rozdělují mimozemšťany do tří kategorií: na pozitivní, neutrální a škodlivé. Pořád jde prý o seriózní výzkum.

„Má-li lidstvo přežít, výzkumníci požadují, aby se lidstvo chovalo opatrně při vysílání signálů do vesmíru a zejména varují před šířením informací o tom, z čeho se skládá lidské tělo. Tyto informace by mohly být zneužity k výrobě zbraní na likvidaci pozemšťanů. Kontakty s mimozemšťany by se měly omezit na matematický diskurs "do té doby, než se dovíme, s kým máme tu čest"," píše levicový server, který často komentuje politiku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pan

Mír

Dobrý den, myslíte si, že je reálné, že válka skončí mírem a Ukrajina nepřijde o žádnou část svého území? Bylo by to tak správně, ale není to nereálné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tě zkopu. Běž zpátky na Ukrajinu.“ Drsný konflikt Roma a 12letého Ukrajince

17:25 „Tě zkopu. Běž zpátky na Ukrajinu.“ Drsný konflikt Roma a 12letého Ukrajince

Na sociálních sítích se šíří záběry z Benátek nad Jizerou, kde se dostal dvanáctiletý ukrajinský chl…