Ministr obrany Stropnický rozjímá nad problémy erekce. Těla i ducha

19.07.2015 21:51 | Zprávy

Šéf resortu obrany Martin Stropnický se nestačí divit, co se to při parném létě děje v českém veřejném prostoru. Komunistický poslanec Jiří Dolejš se fotí takřka nahý, děti v České televizi vidí reklamy ujišťující je o tom, že po jedné pilulce bude muž ihned připraven k výkonu, a na Václavském náměstí se stačí zaposlouchat do projevů demonstrantů, aby se vám krev nahnala prakticky kamkoliv a tam ztuhla.

Ministr obrany Stropnický rozjímá nad problémy erekce. Těla i ducha
Foto: Martin Šťastný
Popisek: Martin Stropnický

„Je neděle, okurková sezona v takovém proudu, že se poslanec Dolejš musí vyfotit nahý, aby zaujal svými strategickými názory, a tak si snad můžu dopřát malou úvahu. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale český veřejný prostor je zavalen prostředky, které z muže udělají vmžiku divocha. Opravdu není před těmi pilulemi úniku. Všude se nám vnucují zaručené preparáty, které povislého taťku přetvoří v řádivého ramlíka,“ konstatuje s trochou nadsázky ministr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

Program

Tvrdíte, že se vám podařilo do programu nové vlády prosadit velkou část ze vašeho programu. Nebylo ale jednou z vašich hlavních priorit referendum o vystoupení z EU a NATO? A co vím, to nebude. A jak to bude s uprchlíky z Ukrajiny? Slibovali jste zásadní změny. Jaké nastanou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gumácký výklad ústavy. Vy důvěru vládě nedáváte, objasňuje Holec prezidentovi

21:02 Gumácký výklad ústavy. Vy důvěru vládě nedáváte, objasňuje Holec prezidentovi

Petr Holec se pustil do prezidenta Petra Pavla kvůli jeho výtkám k programu vlády. Prezident se podl…