Ministryně německé vlády se vyjádřila k burkinám... a je z toho pořádně horko

26.06.2018 9:51 | Zprávy
autor: pro

V Německu v těchto dnech probíhá bouřlivá diskuse, která úzce souvisí s integrací muslimů a navozuje otázky, do jaké míry by měl stát tolerovat jejich zvyklosti.

Ministryně německé vlády se vyjádřila k burkinám... a je z toho pořádně horko
Foto: Twitter
Popisek: Burkiny - ilustrační foto

Zatímco Angela Merkelová usiluje o nalezení „celoevropského řešení“ pro vyřešení problémů souvisejících s migrací, na domácí scéně se rozproudila živelná debata, která má s migrací rovněž jistou souvislost. Vše vyvolaly informace v médiích, podle kterých gymnázium v Herne-Mitte ve spolkové zemi Severní Porýtání-Vestfálsko zakoupilo dvacet burkin na plavání, aby umožnilo účastnit se povinných hodin plavání i muslimským dívkám.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Zákon o podpoře bydlení

Jak byste problém s nedostupným bydlením řešila vy? Nebylo by lepší, kdyby všichni politici, nejen vy, co něco třeba i právem kritizují, také navrhovali řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šílený profesor z Brna, jazyk páchnoucí lágrem. Holec má pro něj radu zdarma

19:10 Šílený profesor z Brna, jazyk páchnoucí lágrem. Holec má pro něj radu zdarma

Komentátor Petr Holec kritizuje výroky premiéra Petra Fialy, který označením Andreje Babiše za „zlo“…