Místopředsedkyně ČSSD Teska Arnoštová se podle policie nedopustila trestného činu

20.11.2015 16:50

Místopředsedkyně ČSSD a náměstkyně ministra zdravotnictví Lenka Teska Arnoštová nespáchala podle policie při nákupu pozemku v pražské Michli trestný čin. České televizi to dnes řekl mluvčí pražských policistů Jan Daněk. Arnoštová koupila pozemek v roce 2006 za zhruba 1,5 milionu korun, jeho hodnota je nyní více než šestinásobná.

Místopředsedkyně ČSSD Teska Arnoštová se podle policie nedopustila trestného činu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lenka Teska Arnoštová

"Oznámením jsme se zabývali a provedeným prověřováním nebylo zjištěno, že byl spáchán jakýkoliv trestný čin. Proto byl případ uložen ad acta," uvedl mluvčí.

Trestní oznámení se týkalo nákupu pozemku o rozloze 1747 metrů čtverečních ve vilové lokalitě. Rodina původního majitele prodejní smlouvu po jeho smrti napadla u soudu, ale neuspěla.

Arnoštová se už dříve hájila tím, že cena pozemku odpovídala znaleckému posudku. Podle ní ji kauza měla poškodit poté, co se stala místopředsedkyní sociální demokracie.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dámě z ciziny kavárníci nadávají, že pozvala na výstavu Babiše. Ona na oplátku vytáhla hororový zážitek s Fajtem a Hermanem

19:41 Dámě z ciziny kavárníci nadávají, že pozvala na výstavu Babiše. Ona na oplátku vytáhla hororový zážitek s Fajtem a Hermanem

Publicista Jiří Peňas, který se na webu Echo24 věnuje kultuře, napsal pár řádek o odvolaném řediteli…