Mladík v Německu bodal do žen. Zatím nejsou důkazy, že šlo o terorismus

14.12.2018 16:23 | Zprávy
autor: mp

Od hrůzného předvánočního útoku v francouzském Štrasburku uplynulo jen pár dní a západní Evropou už otřásl další bestiální čin. Podle informací serveru německého deníku Bild v noci na dnešek v Norimberku pobodal neznámý útočník či útočníci tři ženy. Dvě z nich jsou ve vážném zdravotním stavu v nemocnici.

Mladík v Německu bodal do žen. Zatím nejsou důkazy, že šlo o terorismus
Foto: Hans Štembera
Popisek: Velvyslanectví Německé spolkové republiky v Praze

V noci ze čtvrtka na pátek otřásl Norimberkem hrůzný kriminální čin, respektive činy. V rozmezí několika hodin tu dosud neznámý pachatel (či pachatelé) pobodal nožem tři ženy. Státní zástupce na páteční tiskové konferenci oznámil, že zločiny vyšetřuje spexciální tým složený ze 40 kriminalistů. Útoky hodnotí jako pokusy o vraždu. V tuto chvíli nemají vyšetřovatelé žádné důkazy, které by svědčily o tom, že se jednalo o teroristický čin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ne každý názor patří do vysílání.“ Stach a Šlerka o hranicích ČT

21:01 „Ne každý názor patří do vysílání.“ Stach a Šlerka o hranicích ČT

V podcastu Kavky Jany Peroutkové a Kateřiny Pantvič proběhla debata o tom, co ještě patří do vysílán…