Můj volební program je Miloš, prozradil Ringo Čech. A pak ohromil výkladem o chování prasat

27.08.2017 19:01

Hostem rozhovoru Pavla Štrunce na serveru Info.cz byl politik i umělec František Ringo Čech. Velká část rozhovoru se věnovala prezidentu Miloši Zemanovi, jehož Čech velmi výrazně podporuje.

Můj volební program je Miloš, prozradil Ringo Čech. A pak ohromil výkladem o chování prasat
Foto: Radim Panenka
Popisek: František Ringo Čech, volební lídr Strany práv občanů
reklama

Úvodem Čech poznamenal, že daleko důležitější než tyto volby budou sněmovní volby za čtyři roky. „Vyvalejí se statisíce migrantů, nastane finanční krize,“ zmínil Čech s tím, že přijde až pět milionů muslimů. Své Čech také řekl k tomu, že má určité pochybnosti o tom, že by islám bylo mírumilovné náboženství.

Následně se už řeč stočila na prezidenta Miloše Zemana. „Jsem pyšný na to, že jsem přítel prezidenta. Chodím občas za Milošem, mluvíme o všem možném. A jednou mě požádal, abych se postavil do čela SPO v Praze v nadcházejících parlamentních volbách,“ popsal Čech, že nebyl nadšen, ale neodmítnul.  

Celý rozhovor najdete ZDE.

„Měním se z militantního demokrata na kryptomonarchistu,“ zmínil následně k současné politické situaci Čech. On sám by se chtěl nyní snažit o obnovení základní vojenské služby. „Dovoli bych také zase pěstovat brambory, chovat prasata, hovězí. Školství je v žalostném stavu. Zdravotnictví strašné,“ řekl Čech k programu SPO. Zároveň také dodal, že jeho volebním programem je „Miloš“. „Je to skvělej člověk,“ řekl. Na adresu hlavy státu pak podotkl, že Zeman je nejlepší prezident, jakého jsme kdy měli. „Jsem jeho bezvýhradný stoupenec,“ řekl Čech.

Následně se Čech vyjádřil také ke zdravotnímu stavu prezidenta Miloše Zemana. Podle Čecha jediné problémy, které Zeman má, jsou problémy s nohou. Dokonce se svěřil s tím, že by Zemanovi doporučoval pojízdné křeslo, jako měl prezident Roosevelt. Zeman však zatím o tomto slyšet nechce. Kritice pak Čech podrobil Zemanovy spolupracovníky, na něž prý Zeman nemá štěstí.

Když se vrátil Čech zpět k monarchii, tak podotkl, že by na trůně skutečně rád viděl krále. „Ale Češi nejsou moc nakloněni monarchům,“ sdělil. Závěrem pak také sdělil, že on sám by zrušil Senát. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

FOTO Zemanovi nadávají za konzumaci s rouškami. A takto zachytila kamera Ivana Bartoše...

14:16 FOTO Zemanovi nadávají za konzumaci s rouškami. A takto zachytila kamera Ivana Bartoše...

Český internet žije celý víkend fotografií z porady prezidenta Zemana s experty. Rozebírá zejména fa…