Muž podává trestní oznámení na vládu a ministry. Kvůli metylalkoholu

30.10.2012 22:22 | Zprávy
autor: pan

Jan Bouček z Nečic na Vysočině podává trestní oznámení na vládu a ministry, kvůli nimž podle jeho slov umřelo 30 občanů ČR a 80 má poškozeno zdraví. Vše se týká kauzy metylalkoholu.

Muž podává trestní oznámení na vládu a ministry. Kvůli metylalkoholu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Částečná prohibice. Z regálů prodejen musel nařízením vlády zmizet veškerý alkohol s 20 procenty alkoholu a výše

Podle Jana Boučka směřuje trestní oznámení na premiéra Petra Nečase, vicepremiérku pro boj s korupcí Karolínu Peake, ministra spravedlnosti Pavla Blažka, ministra vnitra Jana Kubiceho, ministra financí Miroslava Kalouska, zemědělství Petra Bendla a zdravotnictví Leoše Hegera. Dále jmenuje i generálního ředitele celní správy a „neznámé pachatele“.

Ti všichni podle něj mohou za smrt a zranění lidí způsobených konzumací metylalkoholu. „Kausa metylalkohol svědčí o tom, že selhaly kontrolní orgány státu. Občan platí daně a za své peníze má právo požadovat, aby státní správa fungovala bezchybně,“ stojí v trestním oznámení, jehož znění Bouček zaslal do redakce ParlamentníchListů.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Trafiky

V čem je rozdíl jestli tato vláda zřídí ministerstvo pro sport a tím, když vy jste zřizovali hned několik nových ministerstev? Nebo uznáte, že taky nešlo o nic jiného než o politickou trafiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tymur „zlatý záchod“ Mindič není hlavní korupčník. Ukrajinský detektiv líčí, čemu čelí

18:43 Tymur „zlatý záchod“ Mindič není hlavní korupčník. Ukrajinský detektiv líčí, čemu čelí

Nalezený uprchlý ukrajinský podnikatel a blízký spolupracovník prezidenta Volodymyra Zelenského Tymu…