Na Bakalu létají bolševické výroky. Až ho je bloggerovi líto

06.10.2013 21:45 | Zprávy

Podle bloggera Josefa Havránka se na adresu podnikatele Zdeňka Bakaly objevují až bolševické výroky – a to ze strany odborářů, některých ministrů či dokonce prezidenta. Až mu je prý Bakaly málem líto.

Na Bakalu létají bolševické výroky. Až ho je bloggerovi líto
Foto: Hans Štembera
Popisek: Uhlobaron Zdeněk Bakala

„Určitě nejsem fanda podnikatele -  miliardáře  Bakaly, ale když tak sleduju ty současné bolševické výroky odborářů, některých ministrů a dokonce prezidenta, je mi ho málem líto…“ píše na blogu Josef Havránek. Podobní lidé se podle něj pokoušejí firmě a podnikatelům diktovat, jako by šlo o státní úřad. „Důl Paskov není první, ani poslední nerentabilní důl přeurčený  k likvidaci. Jen šílený vlastník  by pokračoval v podnikání,  o kterém předem bezpečně ví, že bude ztrátové,“ vysvětluje.

Pokud by tak podle něj podnikatelé pokračovali, zkrachovala by celá firma. „Z tisíce propuštěných horníků odcházejících s velice slušným odstupným by jich najednou bylo deset tisíc, na nějaké náhrady by už pochopitelně  nezbylo,“ dodává.

„Nevím, zda ta obrovská bublina kolem likvidace jednoho dolu souvisí jen s předvolební atmosférou, nebo to jde na vrub těch nových, nikým nezvolených Zemanových lidí, kteří se teď najednou ocitli ve vysokých státních funkcích a v euforii bolševicky jančí, užívají si to,“ uzavírá Havránek.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pan

Martin Exner byl položen dotaz

Koho myslíte těmi nácky?

Turka? A koho považujete za demokratické strany? Přijde mi, že problém této vlády je, že pokud nejde o vládní stranu nebo o názor, který prosazujete vy, tak je vše ostatní nedemokratické, populistické, dezinformační atd. Zamyslel jste se třeba vy sám nad tím, že něco děláte špatně, když se tak daří ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To by bylo, aby nebyl rekord. Šikovně strčený teploměr. Jenže si všimli

15:30 To by bylo, aby nebyl rekord. Šikovně strčený teploměr. Jenže si všimli

Padl nový teplotní rekord. Tuto frázi mohou televizní diváci slyšet v mnoha obměnách. I ve Velké Bri…