Na stranu Dusilové a Kollera se veřejně přidal další umělec. A nebere si servítky s F. R. Čechem

21.04.2016 17:10 | Zprávy

Daniela Drtinová z DVTV si pozvala kytaristu a textaře Pražského výběru Michala Pavlíčka, se kterým mluvila o jeho nové tvorbě, ale i o současné společnosti. Ta se podle něj štěpí zhruba stejně, jako se rozcházejí cesty muzikantů.

Na stranu Dusilové a Kollera se veřejně přidal další umělec. A nebere si servítky s F. R. Čechem
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Ringo Čech

„Budeme reagovat, nebudeme z toho dělat nějakou politickou agitku, budeme reagovat,“ řekl Pavlíček o tvorbě Pražského výběru s tím, že ale nehodlá moralizovat. Vadí mu však nesnášenlivost ve společnosti a nízká solidarita mezi lidmi.

Češi mají podle něj osobnostní rys, který je nutí přemýšlet nad tím, jak moc jsou ochotni pomáhat ostatním, a co za to také dostanou.

Drtinová následně nadnesla jméno Františka Ringo Čecha jako protinázoru k Pavlíčkovi. Ten řekl, že se s ním moc nebaví a Ringovy texty jsou spíše vulgární. Možná mu dovolí napsat nějaký text pro Pražský výběr, rozhodně však nechtějí, aby psal tak, jak se v poslední době prezentuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: spa

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČT hasí průšvih, který by proti ní poštval Donalda Trumpa

18:12 ČT hasí průšvih, který by proti ní poštval Donalda Trumpa

„ČT žádnou složku na Donalda Trumpa nemá!“ Michal Kubal musel v neděli vyvracet hoax vzešlý od ameri…