Nacher utřel Piráta z Prahy. Jako malého kluka

19.01.2022 18:03 | Ze sítí

Poslanec Patrik Nacher (ANO) využil příležitost a zesměšnil volební výsledek Pirátů, kteří přišli o osmnáct poslanců. Nacher tak učinil v reakci na příspěvek pražského radního pro bydlení a transparentnost Adama Zábranského (Piráti), který se radoval, že v Česku klesá počet lidí v římskokatolické církvi.

Nacher utřel Piráta z Prahy. Jako malého kluka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Patrik Nacher

„Za posledních deset let v Česku klesl počet lidí hlásících se k římskokatolické církvi o třetinu, tedy o 340 tisíc. To není špatná zpráva,“ napsal na Twitteru Zábranský, a nechtěně tím nahrál na smeč Nacherovi.

 

 

„Od minula klesl počet pirátských poslanců z 22 na čtyři. To není špatná zpráva,“ vpálil mu Nacher, který je se špatným volebním výsledkem Pirátů očividně velmi spokojený.

 

 

Nacherovi poté oplatili stejnou mincí mnozí podporovatelé Pirátů, kteří poslanci připomněli, že počet ministrů z hnutí ANO se snížil „na krásnou a přijatelnou nulu“.

Takový výsměch si Nacher nenechal líbit. „Tady je snad pirátská sekta nebo vymatláno. Já to napsal jako reakci na první zprávu Adama Zábranského, nikoliv jako samostatný tweet, tímhle řetězením jen ukazujete, že jsem se trefil,“ uzavřel poslanec.

 

Zábranskému ale kromě Nachera nakládali i mnozí další, jako starosta Řeporyjí Pavel Novotný. „Co ty jsi za pitomce...,“ reagoval stručně. 

 

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jma

Tchaj-wan

Proč právě Tchaj-wan jako první? Proč jste neobvolal dřív třeba naše sousedy? Chápu, že nevoláte Zemanovi, ale proč nezačít v Evropě? A máte nějaké spojení na amerického prezidenta? Chtěl byste se s ním jako prezident sejít? Zeman chtěl a nepovedlo se mu to. Ale to bylo ještě za Trumpa.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zemřel Lubomír Štrougal. Premiér šesti vlád

15:01 Zemřel Lubomír Štrougal. Premiér šesti vlád

Lubomír Štrougal, rekordman mezi českými a československými premiéry v délce výkonu funkce i dožití,…