Náměstek ministra životního prostředí tragicky zahynul

27.08.2012 9:09 | Zprávy

O víkendu tragicky zahynul první náměstek ministra životního prostředí Jakub Kulíšek. Na ministerstvu byl zodpovědný za ekonomiku a politiku životního prostředí. ČTK o tom informoval mluvčí ministerstva Matyáš Vitík.

Náměstek ministra životního prostředí tragicky zahynul
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa

Nešťastná událost se podle Vitíka stala při sportu. Bylo mu 31 let.

Kulíšek byl do funkce jmenován loni v září. "Jakub byl spolehlivý a pracovitý manažer. Měl před sebou velkou kariéru. Vážil jsem si ho a jeho odchod je pro nás všechny velkou lidskou ztrátou. Byl to rovný chlap," uvedl ministr životního prostředí Tomáš Chalupa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nem, čtk

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Další články z rubriky

Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

4:40 Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

„Věře Jourové tohle asi nikdy neodpustím. To i kvůli ní se lidé z některých vydavatelských asociací,…