Nejsem favorit, tvrdí prezidenský kandidát Horáček. A byl by rád, kdyby Zeman kandidoval znovu

12.11.2016 7:03

Michal Horáček je rád, že není považován za favorita nadcházejících prezidentských voleb. Horáček to uvedl v rozhovoru, který poskytl dnešním Lidovým novinám. Zároveň prohlásil, že by byl rád, kdyby současný prezident Miloš Zeman na post hlavy státu kandidoval znovu.

Nejsem favorit, tvrdí prezidenský kandidát Horáček. A byl by rád, kdyby Zeman kandidoval znovu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Horáček

„Moc si přeji, aby pan inženýr Zeman znovu kandidoval. Obhajobou by se vystavil voličskému hodnocení svého prvního volebního období… Tak srdnatého protivníka bych si vážil. Chci se utkávat s nejtěžšími soupeři,“ uvedl Horáček.

Vyjádřil se také k tomu, že sázková kancelář Fortuna vypsala kurz na jeho prezidentské vítězství v poměru 1:3,3. To znamená, že pokud byste si vsadili tisícikorunu, začátkem roku 2018 byste v případě Horáčkova vítězství dostali 3300 Kč.

„Mně přijde, že (kurz) je příliš nízký,“ míní. Horáček by sám na sebe vypsal kurz vyšší. „Jsem rád, že nejsem favorit. Být favoritem znamená, že se má něco stát. V životě jsem zažil období systému, který věděl „co se má stát‘. Ten režim říkal, že věc je historicky předurčená,“ uvedl Horáček, jemuž by vadila vláda s ministry za KSČM.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Po tom, co ČT napáchala, už ji nikdo nebere vážně,  myslí si Ovčáček. Vždycky se prý baví, když Nora Fridrichová píše na Twitter...

18:28 Po tom, co ČT napáchala, už ji nikdo nebere vážně, myslí si Ovčáček. Vždycky se prý baví, když Nora Fridrichová píše na Twitter...

V jednu chvíli to vypadalo, že snad na Kavčích horách spáchají sebevraždu. Těmito slovy hradní mluvč…