Nejsem žádná šedá myš, napsal Michal Hašek. A odhalil, co plánuje do budoucna

10.09.2015 16:51

Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek dnes na svém profilu na Facebooku uveřejnil odpověď na jeden z dotazů od brněnského deníku Rovnost. Až bude po volbách, tak nevylučuje žádnou koalici, pokud bude Moravě prospěšná. „Prostě nejsem a nebudu šedá myš ČSSD,“ tvrdí Hašek.

Nejsem žádná šedá myš, napsal Michal Hašek. A odhalil, co plánuje do budoucna
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek
reklama

Hašek se domnívá, že ve hnutích ANO a Žít Brno roste nervozita z krajských voleb. Jinak by mu totiž Lenka Šklubalová z deníku Rovnost nepoložila dotazy ohledně jeho postojů vůči ANO a toho, co bude po krajských volbách.

„Moje odpověď je jednoduchá a jasná,“ píše Hašek. „Jsem rád, že lídra krajské kandidátky ČSSD budou volit všichni členové krajské organizace ČSSD,“ sebevědomě tvrdí Hašek a dodává, že připadnou koalici nevylučuje, pokud bude prospěšná jeho kraji a lidem.

„Ovšem nejdříve je třeba získat důvěru a podporu občanů a vyhrát volby, teprve potom se sestavují koalice,“ píše Hašek a dodává, že není a nebude „šedá myš ČSSD“.

Plné znění Haškova příspěvku:

Nervozita v Žít Brno a Ano z krajských voleb zřejmě narůstá ,jinak by paní redaktorka Sklubalová asi nepoložila tento dotaz:-) Hezký den pane hejtmane, od některých Vašich spolustraníků se objevují obavy ohledně Vašeho postoje k hnutí ANO - obávají se, že pokud budete lídrem krajské kandidátky příští rok, bude povolební vyjednávání složitější. Jak se k takovým názorům stavíte Vy? Domníváte se, že takovéto jejich postoje by mohl ohrozit Vaši šanci být volebním lídrem? Mockrát děkuji za odpověď. S pozdravem Lenka Sklubalová Brněnský deník Rovnost... Moje odpověď je jednoduchá a jasná pro ni, čtenáře Rovnosti i členy brněnské a jihomoravské ČSSD - Jsem rád, že lídra krajské kandidátky ČSSD budou volit všichni členové krajské organizace ČSSD, své názory hodlám jim i veřejnosti sdělovat otevřeně a jednoznačně. Po volbách nevylučuji žádnou koalici, pokud bude prospěšná jižní Moravě a jejím občanům, v tomto smyslu jsou obavy některých spolustraníků liché, ovšem nejdříve je třeba získat důvěru a podporu občanů a vyhrát volby, teprve potom se sestavují koalice... Prostě nejsem a nebudu šedá myš ČSSD...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: spa

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Nečas po osmi letech vzpomíná: S*áči z ÚOOZ. Šlachta neví, co tvrdí. A mediální prostitutka Moravec, ostuda ČT

16:46 Petr Nečas po osmi letech vzpomíná: S*áči z ÚOOZ. Šlachta neví, co tvrdí. A mediální prostitutka Moravec, ostuda ČT

Server EkonomickýDeník.cz dnes přinesl rok starý rozhovor s expremiérem Petrem Nečasem, který poskyt…