Němci se vyjádřili: Záchranný program pro Řecko je špatný. A nejen to

19.07.2015 19:05 | Zprávy
autor: čtk, mp

Více než polovina Němců se domnívá, že plánovaný záchranný program pro Řecko je špatný. A téměř polovina by upřednostnila, kdyby zadlužené Řecko vystoupilo z eurozóny. Vyplývá to podle internetových stránek listu Die Welt z průzkumu agentury YouGov.

Němci se vyjádřili: Záchranný program pro Řecko je špatný. A nejen to
Foto: Hans Štembera
Popisek: Německo, jak jej možná neznáte

Německý parlament v pátek spolkové vládě schválil další jednání o podrobnostech nového tříletého záchranného programu pro Řecko. Na finanční pomoci v objemu až 86 miliard eur (2,3 bilionu Kč) se Atény s eurozónou předběžně dohodly v pondělí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bartoš: Vláda připravila samoživitele a seniory o podporu v bydlení

Jak jako? Víte, mě to přijde, že se téma bydlení jako problém jen omílá, ale v podstatě se pro lidi nic nemění a je dostupné čím dál míň – kapacitně i finančně, pro většinu lidí nejen pro samoživitele nebo seniory.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Platíte zbytečně stovky navíc. Operátoři vás „holí“. Tady je trik

20:25 Platíte zbytečně stovky navíc. Operátoři vás „holí“. Tady je trik

Mobilní operátoři svým věrným klientům internet častokrát nabízejí co nejdráž a zkoušejí, kolik peně…