Němcová na billboardech míří do všech regionů, ale ne k radosti všech z ODS

10.10.2013 7:31

Pražané již dobře znají billboardy s lídryní ODS a její místopředsedkyní Miroslavou Němcovou. Podle informací deníku Právo se ODS chystá v další fázi předvolební kampaně vyvěsit tyto plakáty po celé republice. Deník informuje o tom, že někteří členové grémia byli proti tomu, aby kampaň byla i v regionech postavena na Němcové.

Němcová na billboardech míří do všech regionů, ale ne k radosti všech z ODS
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Na akci dorazila i Miroslava Němcová

Šéf ODS Martin Kuba Právu potvrdil, že v další fázi kampaně se počítá s tím, že jako celostátní lídr bude Miroslava Němcová k vidění na billboardech ve všech krajích republiky. Plakáty nesou hesla „Premiérka do rozbouřené doby“ a „Premiérka protiváhou prezidenta“.

Někteří členové grémia strany prý byli proti tomuto záměru. „Byly tam velké tlaky, ale Martin Kuba jako první pochopil, že dosavadní kampaň v regionech nebyla příliš atraktivní a postavit ji na Němcové je jediná cesta,“ řekl Právu zdroj z ODS. Kuba prý dokonce odmítl spekulace, že by se kvůli Němcové grémium hádalo.

Spekuluje se o tom, že proti byl Jiří Pospíšil, který je jedničkou kandidátky v Plzeňském kraji. Ten se však odmítá do voleb vyjadřovat k dění v ODS, a tak informaci deníku nepotvrdil. Šéf senátorů Jaroslav Kubera zase prý míní, že Němcová na billboardech by neměla ve městech zabírat místo regionálním lídrům a tyto poutače by se podle něj měly instalovat na obecných trasách. „Ona je lídr nejen Prahy, ale celé ODS, takže je v pořádku, že bude v celé republice,“ řekl Kubera.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: dkr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vážná výzva od elitního bojovníka Lumíra Němce. Tady jde o životy

14:57 Vážná výzva od elitního bojovníka Lumíra Němce. Tady jde o životy

Bezpečnostní poradce a válečný veterán, člen Útvaru rychlého nasazení Lumír Němec dnes provozuje fir…