Německá ideologie multikulturalismu a selektivního ekologismu je šílená, říká Neff

10. 5. 2020 17:18

Publicista Ondřej Neff připomíná, že v těchto dnech slavíme 75. výročí porážky nacistů. Neff konstatoval fakt, o kterém asi málokdo pochybuje, že nacistická ideologie byla šílená. Jedním dechem však dodává, že Němci podléhají šílené ideologii i dnes – ideologii multikulturalismu a selektivního ekologismu.

Německá ideologie multikulturalismu a selektivního ekologismu je šílená, říká Neff
Foto: wikipedia.org
Popisek: Ondřej Neff
reklama

V těchto dnech si připomínáme 75. výročí konce druhé světové války. Už 75 let si připomínáme moment, kdy bylo poraženo Německo, a tím i zrůdná nacistická ideologie.

Vzpomínáme pětasedmdesátého výročí vítězství nad Německem, které podlehlo šílené ideologii. Vzpomínáme v době, kdy Německo podléhá neméně šílené ideologii multikulturalismu a selektivního ekologismu – selektivního v tom smyslu, že jde na ruku určitému vybranému druhu průmyslu. Samozřejmě s tím současná situace nemá co dělat, výročí je výročí, a že svět ekonomicky klopýtl a kouká, co udělat dál, je druhá věc. Co bude dál, nevíme, čeká se druhá vlna, nikdo neví, kdy přijde a jak se projeví,“ napsal spisovatel na serveru Neviditelný pes.  

Koronavirus ekonomiku zasáhl tvrdě a vláda pravděpodobně bude šetřit i na armádě a na obnově její techniky. Vojáci tak mohou dál jezdit na 30 let starých strojích. Jenže to podle publicisty není v pořádku.

Ve své glose proto nabídl vlastní cestu, jak z této zapeklité situace ven. Novou techniku by mohly české armádě dodat české podniky. Vojáci by tak získali nové stroje a zároveň by se podpory dočkaly alespoň některé podniky, které koronavirová krize tvrdě zasáhla. Zdravý rozum Neffovi prý říká, že by to byla dobrá volba.

Nakonec však Neff přidal jeden povzdech. „Tím spíš, že se dneska těžko definuje, co je český průmysl,“ poznamenal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moje sestra nikdy neřekla, že přijmeme tisíce imigrantů a dáme jim byty pro mladé! Pirát Ferjenčík odhaduje, kdo šíří tyto dezinformace

20:53 Moje sestra nikdy neřekla, že přijmeme tisíce imigrantů a dáme jim byty pro mladé! Pirát Ferjenčík odhaduje, kdo šíří tyto dezinformace

Piráti mají dost politických zkušeností, aby zvládli vládnout zemi, a mají i dostatek odborníků. V t…