Německá policie hledá „čtyři muže tmavé pleti“. Spáchali něco opravdu ohavného

21.08.2017 6:54 | Zprávy
autor: pro

Obyvatelé malebného německého městečka Dessau žijí ve strachu. Minulý týden na místní policii nahlásila téměř šedesátiletá žena znásilnění, které měli spáchat „čtyři muži tmavé pletí“.

Německá policie hledá „čtyři muže tmavé pleti“. Spáchali něco opravdu ohavného
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Stany si uprchlíci rozestavili hned na několika ulicích. Tábory migrantů ze Středního východu a z Afriky vyrostly odděleně

Policie v Dessau, které leží ve spolkové zemi Sasko-Anhaltsko, již několik dní pátrá po čtyřech podezřelých mužích tmavé pleti, kteří měli přímo v centru města sexuálně zneužít šestapadesátiletou ženu. K incidentu mělo dojít jen několik desítek minut před půlnocí. Jak oběť znásilnění vypověděla na policii, čtyři muži tmavé pleti ji oslovili na centrálním náměstí, když se věnovala pravidelnému sběru láhví.

Podle její výpovědi ji muži odlákali na odlehlejší místo s tím, že tam najde ještě více láhví. Žena jim ve své naivitě uvěřila a do konce života toho bude litovat. „Žena se pohybovala v okolí bývalé školy, kde sbírala láhve a další věci,“ uvedla mluvčí policejního ředitelství pro východní část Saska-Anhaltska Doreen Wendlandová. A v budově bývalé školy také proběhlo samotné znásilnění, na kterém se měli podílet všichni čtyři násilníci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Je pravda, že na Slovensko létáte vládním speciálem?

Tvrdíte, jak se má šetřit, i na zahraničních cestách a jestli je pravda, že si pak sám lítáte na Slovensko vládním speciálem, nekážete náhodou vodu a sám nepijete víno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Topolánek si vzpomněl na pr*el. Kvůli slovům Leyenové

17:08 Topolánek si vzpomněl na pr*el. Kvůli slovům Leyenové

Napětí mezi Íránem, Izraelem a Spojenými státy vyvolalo rychlou reakci Bruselu. Předsedkyně Evropské…