Nenávidí ČT a havloidy. Znalec z kauzy Bečva: Odpůrkyně Babiše má jasno

05.07.2021 9:05

Kauza otravy řeky Bečvy se posunula dál. Soudní znalec Jiří Klicpera dospěl k závěru, že chemička Deza patřící do holdingu Agrofert, jenž je dočasně odložen ve svěřeneckých fondech předsedy vlády Andreje Babiše (ANO), nemůže být s otravou spojena. Novinářka Johana Hovorková se Klicperovým závěrům nediví. Stačí se prý podívat na to, jak „milovník konspiračních teorii, odpůrce havloidů a kritik České televize" Klicpera přemýšlí.

Nenávidí ČT a havloidy. Znalec z kauzy Bečva: Odpůrkyně Babiše má jasno
Foto: Povodí Moravy
Popisek: Řeka Bečva

Novinářka Johana Hovorková v komentáři pro server Forum 24 zpochybnila výsledky vyšetřování ve věci otravy řeky Bečvy z loňského podzimu. Zcela nedůvěryhodný jí přijde znalec Jiří Klicpera, který rozhodl, že otrava mnoha tun ryb nijak nesouvisí s nedalekou chemičkou patřící do holdingu Agrofert.

Anketa

Měla by mít Česká republika na Evropské radě i nadále právo veta?

99%
0%
hlasovalo: 13696 lidí

„Soudní znalec Klicpera je milovník konspiračních teorií a fandil koalici sociálních demokratů s hnutím ANO. To nejspíše souvisí s tím, že Klicpera věří, že toxické látky mohly řekou putovat celé tři kilometry, než začaly trávit první ryby – tam už konspirace začínají hraničit buď s hloupostí, nebo se záměrem k tomuto přesvědčení dojít. Těžko říct,“ napsala v komentáři Hovorková.

„Pan Klicpera taktéž fandí běloruskému režimu, nenávidí různé „havloidy“, Českou televizi, demokratické strany a nemá v lásce ekology. To u člověka, který měl zkoumat ekologickou havárii, skutečně stojí za povšimnutí. Je samozřejmě proti rouškám a pandemie koronaviru bude nejspíše výmysl. Ano, na facebookovém profilu pana Klicpery je úplně všechno, co o něm potřebujete vědět, abyste zároveň zjistili, že důvěřovat mu lze jen stěží,“ rozváděla dál svou myšlenku, proč v kauze otravy řeky Bečvy na Vsetínsku nelze věřit dnes přijímaným závěrům.

Zdá se jí, že dokud bude vládnout hnutí ANO, tak se čistou pravdu o otravě Bečvy nedozvíme.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,Práva Romů?" Ne. Křeček smáznul světovou neziskovku. Řekl vše

7:51 ,,Práva Romů?" Ne. Křeček smáznul světovou neziskovku. Řekl vše

Ředitelka české odbočky neziskové organizace Amnesty International Linda Sokačová nedávno obvinila v…