Není ve vládě odpudivější strany, než jsou lidovci, napsal Jiří Vyvadil. Jejich předseda prý dokonce možná pracuje pro CIA

11. 2. 2016 21:31

Zakladatel Přátel Ruska v ČR Jiří Vyvadil se zhurta pustil do předsedy křesťanských demokratů Pavla Bělobrádka. Je to prý flákač a premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) se jednoho dne vymstí, že se s ním spojil. Možná dokonce pracuje pro CIA. Lidovci jsou pak podle Vyvadila pro většinu společnosti tou nejodpudivější stranou.

Není ve vládě odpudivější strany, než jsou lidovci, napsal Jiří Vyvadil. Jejich předseda prý dokonce možná pracuje pro CIA
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Vyvadil
reklama

„Není pro většinu národa odpudivější vládní strany než jsou lidovci. Bělobrádek je těžce nemocen, v podstatě zřejmě nic nedělá a když vidí, že se jeho strana sune opět k pomyslné hranici politické smrti, tj. 5 % volebních preferencí, chce upoutat pozornost, navíc v tak dryáčnické kauze, jako jsou informace o tom, co bylo za nevydáním p. Fajáda USA. Ne nadarmo většinu času tráví Bělobrádek na stážích v USA a jen zbabělost zdejších orgánů neumožňuje zjistit, zda není agentem CIA,“ vyjádřil svůj názor někdejší senátor za ČSSD a zakladatel Přátel Ruska v ČR Vyvadil.

Šéf lidovců se tak zařadil po bok arogantních politiků z TOP 09 a ODS, kteří možná zapomněli, že je zvolili lidé a arogantně jim chtějí zamlčovat pravdu. Připomeňme, že se lidovci přidali k pravicové opozici a požadují vládní smrt pro ministra obrany Martina Stropnického (ANO) za to, že vyzradil dohodu Česka a Libanonu o vydání Alího Fajáda. Přáním USA navzdory.

CELÝ TEXT ZDE

Stejně tak je podle Vyvadila dobře, že víme, kolik se zaplatilo za Hanu a Antonii, aby se mohly vrátit domů z rukou únosců. „Jasně víme, že příště, až dvě holky budou toužit spočinout v náručích či jinak u islamistů, nesmí být vydána ani koruna,“ doplnil autor.

Snad prý tyto kauzy povedou k tomu, že ODS a TOP 09 už se po příštích volbách do Poslanecké sněmovny nedostanou. Podle Vyvadila by to byl pro naši zemi dárek. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

18:31 Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

V modrém rohu stojí premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Proti němu v černém rohu stojí předseda Pi…