Nesmysly a zlomyslnosti. Babiš se čertí proti nařčení Poláků

10.02.2014 22:04 | Zprávy
autor: nem

Ministr financí, šéf hnutí ANO a majitel společnosti Agrofert Andrej Babiš se důrazně ohradil proti kritice polských potravinářů, že bude z pozice ministra financí a svým angažmá ve vládě zvýhodňovat české potraviny nad polskými. Označil to za zlomyslnost a nesmysl.

Nesmysly a zlomyslnosti. Babiš se čertí proti nařčení Poláků
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí Sobotkovy vlády Andrej Babiš

„Je to nesmysl a zlomyslnost, nemám na to žádný vliv, o nákupu potravinářského zboží rozhoduje maloobchod," sdělil Babiš agentuře ČTK.

„Pro polské potravinářské výrobce je to neblahá zpráva. Ten člověk je schopen všeho. Máme velké obavy, protože tento český podnikatel vede už dva roky bezohlednou válku s polskými potravinami," řekl o Babišově vstupu do vlády ředitel Polského svazu výrobců potravin Andrzej Gantner.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Svěřenecký fond

Jak to doopravdy je? Vy jste tvrdil, že Agrofert svěříte do svěřeneckého fondu, což se zatím nestalo. Proč? A taky jste tvrdil, že vašim dětem připadne až po vaší smrti, ale prý to bude možné už poté, co skončíte ve funkci a dokonce z vás budou moci udělat správce. Je to pravda nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Studenta ukopala k smrti Antifa. A takto to podala Česká televize

17:21 Studenta ukopala k smrti Antifa. A takto to podala Česká televize

Zranění hlavy podlehl v nemocnici 23letý katolický student matematiky a ekonomie ve francouzském Lyo…