Nevznikli jsme kvůli stanovám, ale abychom pomohli lidem, čelila dotazům na sjezd Babišova Jermanová. Pak vyprávěla, jak pacifikovala samotného předsedu

03.03.2015 18:05 | Zprávy

Nově zvolená místopředsedkyně ANO Jaroslava Jermanová dala jasně najevo, že na sněmu nechtěli hrát divadlo jen proto, aby média byla spokojená. Prozradila také, že si hnutí ANO zakládá na slušnosti a primátorka Prahy Adriana Krnáčová šla bohužel proti tomuto trendu. Nakonec ozřejmila, v čem se názorově rozchází s šéfem hnutí Andrejem Babišem.

Nevznikli jsme kvůli stanovám, ale abychom pomohli lidem, čelila dotazům na sjezd Babišova Jermanová. Pak vyprávěla, jak pacifikovala samotného předsedu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslava Pokorná Jermanová

Místopředsedkyně sněmovny a po víkendovém sněmu ANO i nově zvolená místopředsedkyně hnutí zavítala do úterních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu. Hned v úvodu se vyjadřovala k tomu, proč se na sjezdu ANO moc nemluvilo. "Kolegy jsme opakovaně vyzývali, aby se zeptali, ale lidé se na nic neptali zřejmě proto, že odpovědi k dispozici mají," podala svůj pohled Jermanová s tím, že nebudou pokládat otázky jen proto, aby udělali radost médiím. "Nebudeme vyvolávat konflikty otázkami, jak se to děje v jiných stranách," pokračovala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Už od vašeho vystoupení z vlády kritizujete ODS

Jak vám tu vaši kritiku ale věřit, protože co si pamatuji, tak jste ODS kritizovali i dřív a pak jste s ní šli do koalice. A šli byste do ní s ODS znovu? A co třeba STAN, s kterým jste dokonce společně kandidovali, a kde se její šéf schází s trestně stíhanými lidmi? To vám nevadí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Organizovaný zločin.“ Babiš rozstřelil pivo Fialy a Rakušana

7:35 „Organizovaný zločin.“ Babiš rozstřelil pivo Fialy a Rakušana

Předseda hnutí ANO a lídr kandidátky v Moravskoslezském kraji Andrej Babiš poskytl předvolební rozho…