Nováček a tenis s politiky: Klaus je šachista

08.10.2011 16:27 | Zprávy

Osobní bankéř Karel Nováček zastupuje dvacet českých sportovců, tenisem vydělal čtyři miliony dolarů. A právě tenis často hraje s politiky – i o tom poskytl rozhovor časopisu Týden.

Nováček a tenis s politiky: Klaus je šachista
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus

Jména svých klientů Nováček tají – spoluhráčů z tenisu ale ne. Všichni politici, se kterými Nováček hrál, jsou podle něj soutěživí. Ať už to někomu jde lépe nebo hůř, snaží se každý.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: joh

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

migrace

Zajímalo by mě, jaký je ten váš zmiňovaný recept na migraci, když tvrdíte, že ,,my jako hnutí ANO říkáme, že máme svůj vlastní recept na pakt víz a migrace, na migraci jako celek." Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nešťastný den Nerudové. „Poučení“ hned po dvou tweetech

21:37 Nešťastný den Nerudové. „Poučení“ hned po dvou tweetech

Dva příspěvky publikovala europoslankyně Danuše Nerudová během posledních hodin na sociální sítě. V …