Novinářským blbečkům se už jen směju. Miloš Zeman se vyjádřil k Ištvanovi

08.08.2013 7:55 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman se sešel s vrchním státním zástupcem Ivo Ištvanem jen proto, že mu chtěl vyjádřit podporu a povzbudit jej proti silnému mediálnímu tlaku. Sám se prý „novinářským blbečkům“ už jen směje, ale u nezkušeného Ištvana by prý mohli probudit deprese. Žádný jiný důvod jejich schůzky, jak prezident ujistil, nebyl.

Novinářským blbečkům se už jen směju. Miloš Zeman se vyjádřil k Ištvanovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdravice s premiérem Rusnokem

Prezident Miloš Zeman v projevu před Poslaneckou sněmovnou ujistil, že nebude činit žádné kroky ke jmenování vlády, dokud Vrchní státní zastupitelství v Olomouci neuzavře vyšetřování velké korupční kauzy, která stála za pádem Nečasovy vlády.

„Nejedná se jenom o kauzu Nagyová a spol., jedná se o širší kauzu, která se týká krytí některých nezákonných obchodů a veřejných zakázek politickou sférou,“ upřesnil Zeman následně v rozhovoru pro deník Právo. Vyšetřující státní zástupce Ivo Ištvan jej prý ujistil, že vyšetřování skončí během několika týdnů, a z toho prezident vychází.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Ing. František Laudát byl položen dotaz

Divíte se, že lidé volí peněženkou?

Peníze nejsou všechno, ale bez nich to taky najde, i když jsou pořád věci, které si za peníze nekoupíte, jako je zdraví, svoboda, ale chápete i lidi, že jsou frustrovaní z toho, že se většina z nich má čím dál hůř?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Blíží se velký Babišův test. Podle Holce ukáže, kdo se vrátil k moci

20:33 Blíží se velký Babišův test. Podle Holce ukáže, kdo se vrátil k moci

Po dnešním jmenování Babišovy vlády prezidentem Petre Pavlem přichází podle komentátora Petra Holce …